27 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۲/۱۸ ۱۲:۰۵:۰۰
کد مطلب:  1174117
معاون پژوهش، برنامه‌‌ریزی و نیروی انسانی شهرستان‌های استان تهران
زبان و قلم از تقدیر معلمان قاصر است

معاون پژوهش، برنامه‌‌ریزی و نیروی انسانی شهرستان‌های استان تهران ضمن گرامیداشت یاد و خاطره استاد شهید مرتضی مطهری و تبریک هفته معلم، به تشریح برنامه‌های ستاد بزرگداشت مقام معلم پرداخت.

به گزارش دفتر معاونت پژوهش، برنامه‌ریزی و نیروی انسانی آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران، مهدی درخشانی معاون پژوهش، برنامه‌‌ریزی و نیروی انسانی شهرستان‌های استان تهران ضمن گرامیداشت یاد و خاطره استاد شهید مرتضی مطهری و تبریک هفته معلم، به تشریح برنامه‌های ستاد بزرگداشت مقام معلم پرداخت.

معاون پژوهش، برنامه‌‌ریزی و نیروی انسانی شهرستان‌های استان تهران، اظهار کرد: امسال با توجه به شرایط خاص حاکم بر جامعه، هفته بزرگداشت مقام معلم حال و هوای دیگری به خود گرفت و از قافله فضای مجازی عقب نماند.

وی افزود: از این رو برنامه تجلیل از معلمان نمونه استانی در قالب جلسه ویدئو کنفرانس، 6 معلم منتخب به نمایندگی از معلمان نمونه استانی با وزیر آموزش و پرورش و 4 معلم منتخب به نمایندگی از معلمان نمونه استانی در جلسه ویدئو کنفرانس با ریاست جمهور در محل استانداری برگزار گردید و معلمان به بیان دغدغه ها، انتظارات و خواسته‌های خود پرداختند.

درخشانی، تماس مدیرکل با خانواده فرهنگیان متوفی به دلیل کرونا، جلسات ویدئو کنفرانس روسای مناطق باهمراهی نماینده شورای معاونین استان با فرهنگیان و تجلیل از معلمان نمونه استانی و منطقه‌ای را از دیگر برنامه‌های این ستاد برشمرد. 

معاون پژوهش، برنامه‌‌ریزی و نیروی انسانی شهرستان‌های استان تهران، با اشاره به نقش معلمان در ایام شیوع کرونا و تاثیر آنها در استمرار آموزش دانش‌آموزان، تصریح کرد: زبان و قلم قاصر است از تقدیر معلمانی که مانند همیشه در خط مقدم شرایط سخت آموزشی و تربیتی ایستاده اند و با هیچ برنامه و همایشی نمی­توان از زحمات این سفیران تعلیم و تربیت تجلیل کرد.

شایان ذکر است 57 نفر از فرهنگیان شهرستان‌های استان تهران موفق به کسب عنوان معلم نمونه استانی و374 نفرموفق به کسب عنوان معلم نمونه منطقه‌ای در سال تحصیلی 99-98شدند.

به اشتراک بگذارید :