21 ذیقعده 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۲/۱۷ ۱۱:۵۲:۲۶
کد مطلب:  1173025
در راستای تداوم فعالیت‌های آموزشی صورت می گیرد؛
ایثار و تلاش آموزگاران دبستان قطران روستای گلین قیه شهرستان مرند برای آموزش به دانش‌آموزان

آموزگاران دبستان قطران روستای گلین قیه شهرستان مرند، شعار آموزش تعطیل نیست را تحقق بخشیدند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی به نقل از مرند، شیوع ویروس کرونا و تعطیلی اضطراری مدارس، علی‌رغم مشکلات و دلواپسی‌هایی که با خود داشت، ایثار، فداکاری و دغدغه‌مندی معلمان زحمتکش را بیش از پیش نمایان کرد. معلمانی که در راه علم‌آموزی و پیشرفت آینده‌سازان کشور به آموزش مجازی بسنده نکرده و با حضور گرم و بی‌منت خود در کنار دانش‌آموزانی با کمترین امکانات، آنها را از دریای علم خود بهره‌مند ساختند؛ از گذشته تاکنون کم نبوده‌اند چنین معلمانی و به‌راستی که معلمی شغل انبیاست.

در همین راستا با همت آموزگاران دبستان قطران روستای گلین‌قیه شهرستان مرند، آموزش همچنان ادامه دارد؛ معلمان علاوه بر اینکه از طریق تماس‌های تلفنی و همچنین شبکه آموزشی دانش‌آموزی شاد پیوسته با دانش‌آموزان خود در ارتباط‌ بوده و پیگیر وضعیت تحصیلی آنان هستند، به صورت حضوری نیز در قالب معلم فن‌یار جهادگر، با رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی در فضاهای باز، بوستان، درب منازل و... به رفع اشکالات درسی آنان می‌پردازند و اولیا را در جهت همکاری بیشتر ترغیب می‌کنند.

البته آموزش حضوری این آموزگاران تنها محدود به خود این روستا نبوده و حتی برای دانش‌آموزان روستاهای همجوار نیز صورت می‌گیرد؛ همچنین برای ایجاد انگیزه بیشتر، دانش‌آموزانی که فعالیت بیشتری در آموزش مجازی دارند، مورد تشویق قرار گرفته و هدایایی نیز دریافت می‌کنند.

همچنین درسنامه‌های آموزشی نیز در اختیار دانش‌آموزان قرار داده می‌شود تا با توجه به شرایط فعلی پیش‌آمده، حدالامکان همه دانش‌آموزانی که به امکانات لازم دسترسی ندارند، مورد پوشش قرار گیرند.

 

sapp.ir/apash1397                                      کانال آموزش و پرورش در سروش

http://instagram.com/ap.azar_shargi                 کانال آموزش و پرورش در اینستاگرام

https://www.aparat.com/andishe.ash               کانال آموزش و پرورش استان در آپارات

30008624                                                   سامانه پیامکی آموزش و پرورش استان

به اشتراک بگذارید :