14 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۲/۱۶ ۱۹:۱۳:۵۱
کد مطلب:  1172273
رئیس اداره اطلاع رسانی آموزش و پرورش فارس خبرداد:
تا کنون هیچ تصمیمی در خصوص بازگشایی مدارس فارس حتی در نقاطی که سفید اعلام شده اتخاذ نشده است

رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش فارس گفت: در خصوص بازگشایی یا تداوم تعطیلی مدارس ستاد ملی مبارزه با کرونا تصمیم گیری خواهد کرد و تا کنون هیچ تصمیمی در این خصوص حتی در نقاطی که سفید اعلام شده اتخاذ نشده است.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش فارس،حمیدرضا شعبانی گفت: اگر ستاد ملی مبارزه با کرونا، تصمیمی را در خصوص وضعیت فعالیت مدارس و مراکز آموزشی تحت نظارت آموزش و پرورش، اتخاذ کرد، قطعا به شکل رسمی از طریق رسانه‌های رسمی و اداره کل آموزش و پرورش اطلاع رسانی خواهد شد.

شعبانی با یادآوری اینکه هنوز هیچ تصمیمی در خصوص بازگشایی مدارس در شهرستان‌هایی از فارس که وضعیت آنها سفید اعلام شده، اتخاذ نشده است، گفت: ادارات کل آموزش و پرورش در این موضوع کاملا تابع تصمیمات ستاد ملی مبارزه با کروناویروس هستند.

رئیس اداره اطلاع رسانی آموزش و پرورش استان فارس همچنین تاکید کرد که اگر تصمیمی مبنی بر بازگشایی مراکز آموزشی در شهرستان‌های دارای وضعیت سفید از سوی ستاد ملی اتخاذ شد، این بازگشایی منوط به رعایت پروتکل‌های تدوین شده خواهد بود.

شعبانی با یادآوری اینکه روند آموزش با تلاش معلمان سختکوش، متوقف نشده است، افزود: اگر تصمیمی مبنی بر بازگشایی مدارس اتخاذ شود، قطعا به وزارت آموزش و پرورش اعلام خواهد شد و این وزارتخانه نیز نحوه بازگشایی و سایر پروتکل‌ها را به ادارات کل و به تبع آن ادارات آموزش و پرورش اعلام خواهد کرد.

اخیرا وضعیت 25 شهرستان از 36 شهرستان استان فارس در موضوع شیوع کروناویروس، سفید اعلام شده و به دنبال آن شایعاتی در فضای مجازی پیرامون بازگشایی مدارس در شهرستان‌های اعلامی منتشر شده است.

به اشتراک بگذارید :