21 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۲/۱۶ ۱۳:۰۷:۰۰
کد مطلب:  1172195
در جلسه ویدئوکنفرانس با معاونین پرورشی نواحی و مناطق استان صورت پذیرفت؛
برنامه ریزی و هماهنگی فعالیت های پرورشی و فرهنگی

جلسه ویدئوکنفرانس مسئولین حوزه معاونت پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان با معاونین پرورشی نواحی و مناطق استان برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش در شانزدهمین روز از اردیبهشت ماه ۱۳۹۹، با حضور معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان و روسای ادارات داخلی حوزه پرورشی اداره کل، جلسه ویدئو کنفرانس با معاونین پرورشی و تربیت بدنی ادارات آموزش و پرورش استان اصفهان به منظور برنامه ریزی و هماهنگی فعالیت های پرورشی و فرهنگی برگزار شد.

مهدی اسماعیلی معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان در این جلسه در سخنانی با تبریک هفته بزرگداشت مقام معلم بر برنامه ریزی حوزه پرورشی و بهره مندی آموزش و پرورش استان از شبکه شاد تاکید و خواستار تولید محتوای اثر گذار برای دانش آموزان توسط مربیان پرورشی و مسئولین مربوطه شد.

 در ادامه جلسه روسای ادارات قرآن، عترت و نماز، مراقبت در برابر اسیب های اجتماعی، فرهنگی هنری و اردویی، امور تربیتی، مشاوره و سازمان دانش آموزی در خصوص برنامه ها و فعالیت های مربوط به حوزه کاری خود مباحثی را مطرح و به سوالات طرح شده پاسخ دادند.

به اشتراک بگذارید :