21 ذیقعده 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۲/۱۴ ۱۵:۱۶:۳۲
کد مطلب:  1170268
محمدزاده معاون وزیر و رئیس سازمان نهضت سوادآموزی بیان داشت
ضمن اعلام صرفه جویی هزینه ای در سال جاری از حضور برنامه ای سواد آموزی در شبکه اجتماعی شاد خبرداد.

سومین جلسه شورای معاونین و مدیران سازمان در سال 1399 با حضور ریاست سازمان برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی سازمان نهضت سواد آموزی ، صبح امروز همزمان با هفته بزرگداشت مقام معلم ، سومین جلسه شورای معاونین ومدیران سازمان باحضورمحمد زاده معاون وزیر و رئیس سازمان برگزار گردید:

رئیس سازمان نهضت سوادآموزی با آرزوی قبولی طاعات و عبادات همکاران در ایام و لیالی ماه رمضان و تبریک هفته معلم وگرامیداشت یاد و خاطره شهید مطهری گفت :مقام معظم رهبری ( مدظله العالی) در پیام خود به مناسب دوازدهم اردیبهشت ماه فرمودند؛ کار بزرگ معلمان آموزشی، شکوفا سازی استعداد برای ارزش های متعالی است . بنابراین بایستی ما معلمان قدر خود را بدانیم وبا جان و دل و عشق به فرزندان این آب و خاک خدمت کنیم .

رئیس سازمان نهضت سوادآموزی در بخش دیگر از صحبتهای خود ضمن تشکر از گزارش تهیه شده در خصوص ضوابط بودجه سال 1399 گفت: با توجه به اعتبار تخصیصی وضیعت بودجه در سال جاری نسبت به سال گذشته خوب نیست و لازم است سازمان و معاونین سوادآموزی استان ها حداکثر صرفه جویی هزینه ای را در اولویت داشته باشند و همچنین به گونه ای برنامه ریزی شود که بتوانیم با تقویت و نظارت ، کیفیت آموزشی را بالا ببریم.

معاون وزیر و رئیس سازمان در ادامه گفت :بایستی امسال ارتباط مستمر با سازمان برنامه و بودجه داشته باشیم و فعالیت ها خوب و متقن تببین شوند و با شفاف سازی هر چه بیشتر در فعا لیت  های حوزه سوادآموزی انشاالله بتوانیم اعتبار قابل قبولی را برای فعالیت های سوادآموزی جذب کنیم .

محمدزاده از تمامی مدیران خواست تا ضوابط بودجه سال 1399 را با دقت بررسی و مطالعه کنند و اگر نکته و نظری داشتند به واحد تخصصی منعکس کنند تا انشالله با کار آمدن نمودن و بهینه سازی بودجه سال 1399 ، آموزش قابل قبولی را شاهد باشیم.

در ادامه محمدزاه به جلسه  مشترک هفته آتی مدیران با معاونین سوادآموزی استانها به صورت ویدیو کنفرانس اشاره کرد و گفت : شایسته است جهت برگزاری مطلوب جلسه بصورت ویدئو کنفرانس تمامی زمینه های برقراری ارتبا ط با دقت فراهم گردد ، وی افزود : همچین سیاستهای سال 1399 و نامه حجم ابلاغی سال جاری از مستند سازی دریافت و برای ابلاغ در آن روز آماده باشد .

معاون وزیرورئیس سازمان در پایان گفت : حضور برنامه ای سوادآموزی در شبکه اجتماعی  شاد را پیگیری نمودیم که مقام عالی وزارت موافقت خود را اعلام کردند و تاکید نمودند که اسرع وقت اقدام شود.

شایان ذکر است جمشیدی مدیر کل طرح وبرنامه سازمان نیز تحلیل از ضوابط بودجه سال 1399 را در جلسه ارایه و اعضای  شورا نقطه نظرات خود را بیان کردند .

به اشتراک بگذارید :