22 ذیقعده 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۲/۱۴ ۱۰:۰۰:۰۰
کد مطلب:  1169867
آموزش دانش اموزان آذربایجان غربی از روند مطلوبی برخوردار است

مدیر کل آموزش و پرورش آذربایجان غربی گفت: روند آموزش دانش اموزان استان پیگیری می شود و به نحو مطلوبی در حال اجراست.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل آموزش و پرورش آذربایجان غربی "ابراهیم محمدی" روز یکشنبه در دیدار فرمانده انتظامی آذربایجان غربی با وی که به مناسبت هفته گرامیداشت مقام معلم برگزار شد اظهار کرد: معلمان و راهبران آموزشی استان در این راستا در کنار نیروهای ستادی با تدوین بسته های آموزش مجازی و مکتوب همچنان تا اتمام دروس باقی مانده مدیریت تدریس و آموزش دانش آموزان را به بهترین نحو انجام می دهند.

وی ادامه داد: شیوع بیماری کرونا هرچند موجب تهدیداتی در جامعه شد ولی موجب شد تا این نهاد از ظرفیت فرصتهای آموزشی در فضای مجازی بهرمندشده و حداکثر استفاده را در این راستا انجام دهد.

وی با بیان اینکه در سند تحول بنیادین استفاده از فضای مجازی در مسایل و موضوعات کاربردی مطرح شده است افزود: در آینده باید منتظر تغییراتی در بستر آموزش و پرورش با بهره گیری از این فضا بود.

محمدی چالش نیروی انسانی را در کنار فضای آموزشی از چالشهای مطرح آموزش و پرورش استان بیان کرد و افزود: با رفع محدودیتهای موجود در زیرساختهای اینترنت میتوان از این فرصت آموزشی نهایت استفاده را برای افزایش پوشش تحصیلی برد.

وی گفت: اموزشهای مجازی ایمن راهکاری برای چالش کمبود نیروی انسانی اموزش و پرورش در آینده است.

در این دیدار فرمانده ناحیه انتظامی آذربایجان غربی با اهدای لوح سپاس به مدیرکل آموزش و پرورش استان از خدمات معلمان و فرهنگیان استان تجلیل کرد.

 

به اشتراک بگذارید :