21 ذیقعده 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۲/۱۳ ۱۳:۳۶:۲۸
کد مطلب:  1169022
پیام تبریک مسئول سازمان بسیج فرهنگیان آذربایجان شرقی به مدیر کل آموزش و پرورش استان و آحاد فرهنگیان

مسئول سازمان بسیج فرهنگیان استان آذربایجان شرقی در پیامی آغاز هفته معلم را به جامعه فرهنگیان استان تبریک گفت.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان در این پیام آمده است:

امام خامنه ای (مدظله العالی) :

امروز همه باید تکریم به معلمان را، در فضای فرهنگی جامعه و در ذهن مردم بیش از پیش تشدید کنند. تکریم نسبت به معلم و بزرگداشت او به معنای واقعی کلمه ،آثار بسیار مثبتی را در فرهنگ جامعه و تعلیم و تربیت باقی میگذارد.

مدیرکل محترم آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی ، جناب دکتر پاشایی

اینجانب مسلم اورنگی به عنوان مسئول سازمان بسیج فرهنگیان ، ضمن تبریک ماه مبارک رمضان و گرامیداشت سالگرد شهادت فیلسوف عالی مقام،استاد شهید مرتضی مطهری و تبریک هفته تجلیل از مقام شامخ و بزرگ معلم، بدینوسیله اززحمات و تلاشهای خالصانه شما در انجام مطلوب وظیفه سنگین خویش در سنگر تعلیم و تربیت صمیمانه تقدیر و تشکر می نمایم . امید است پیوسته موفق و پیروز باشید .

معلمان عزیز و فرهنگیان گرانمایه ، ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات و همچنین گرامیداشت روز معلم بدین  وسیله از زحمات شما عزیزان در پیشبرد اهداف و پیگیری امور تعلیم و تربیت این استان تقدیر وتشکر می نمایم . همه ی پیشرفت های معنوی و مادی بشر ریشه در تربیت افراد دارند که از منبع زلال ایمان، معرفت، تعهد و ایثار معلم سیراب می شوند. از این منظر کشور وامدار همه ی معلمانی است که به حق چراغ هدایت بشریت را به تاسی از پیامبر اعظم ( ص ) روشن و فروزان نگاه داشته اند. امید آن داریم که درسایه ی الطاف الهی همواره در سنگر خدمت به نوگلان این مرزو بوم وآینده سازان انقلاب اسلامی ایران عزیزمان  استوار و سرفراز بمانید.

و من الله توفیق

به اشتراک بگذارید :