22 ذیقعده 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۲/۱۳ ۱۳:۲۴:۱۸
کد مطلب:  1169014
10 تن از معلمان منتخب آذربایجان غربی تجلیل شدند

 مدیرکل آموزش و پرورش آذربایجان غربی گفت:10 تن از معلمان منتخب از 6 منطقه و مرکز استان تجلیل شدند.

ابراهیم محمدی روز شنبه در آیین گرامیداشت روز معلم که با حضور استاندار و نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی در استانداری برگزار شد، با تبریک فرا رسیدن روز معلم و سالروز شهادت آیت اله مطهری افزود: در این هفته به علت بیماری کرونا برنامه ها به شکل دیگری اجرا می شود.

وی ادامه داد: در این راستا اولین برنامه روز پنجشنبه برگزاری ویدئو کنفرانس با مقام عالی وزارت و صحبت با تعدادی از معلمان منتخب بود و روز جمعه نیز طی پیام مشترکی مقام عالی استان و نماینده ولی فقیه در آذربایجان‌غربی  این هفته را به جامعه معلمان تبریک گفتندکه جای تقدیر است.

وی با اشاره به منتخب بودن 584 معلم در استان ادامه داد: امروز شنبه از ۱۰تن از معلمان منتخب استان از ۶منطقه و مرکز استان از جمله مهاباد، اشنویه، سلماس و خوی با حضور مقام عالی استان تجلیل می شود.

وی با بیان اینکه علت عدم دعوت تعداد بیشتری از معلمان منتخب به این آیین، دوری مسافت، واقع شدن در ماه مبارک رمضان و بیماری کرونا بوده است افزود: برای قدردانی از تمامی معلمان استان و ارج نهادن به مقام معلمی تقدیر نامه الکترونیکی برای این بزرگواران صادر شده که می توانند با مراجعه به سایت این نهاد ان را دریافت کنند.

محمدی با اشاره به سایر برنامه های هفته گرامیداشت مقام معلم افزود: یک ویدئو کنفرانس دیگر نیز با ریاست محترم جمهوری برای صحبت با معلمان برگزار خواهد شد و با توجه به پویش سپاس معلم در شهرستانها نیز با رعایت اصول فاصله گذاری اجتماعی برنامه هایی برگزار می شود و از صدا و سیما نیزبا هماهنگی های انجام شده در این زمینه برنامه هایی پخش خواهد شد.

وی با اشاره به دلجویی از فرهنگیان بیمار و نیز خانواده های شهدای فرهنگی در این هفته توسط مناطق گفت: شاید شکل اجرای برنامه ها عوض شده است اما با فرهنگ سازی های انجام شده و فضای مجازی موجود و برنامه های تدارک دیده شده و پرداختن صدا و سیما و رسانه ها به موضوع جامعه خواهد توانست دین خود را به این جامعه ادا کند.

در این ایین از 10 نفر از معلمان منتخب استان به نامهای آقایان قاسم افشار پور، جعفر قربانی، رضا عبدالهی هودر، کمال عارف، شعبان رنجبر، رحیم بدری و خانمها لیموهوشمند، ندا حمیدی، مهسا مهدیلو و لیلا رکنی تجلیل شد.

به اشتراک بگذارید :