16 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۰ ۱۲:۵۰:۰۰
کد مطلب:  MxkyKIHg
معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران :
مشارکت تشکل های 4 گانه دانش اموزی در برنامه های اوقات فراغت تابستان کلید خورد

معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های تهران از برگزاری ششمین جلسه شورای هماهنگی تشکل های دانش آموزی با محوریت برنامه های اوقات فراغت تابستان 95 خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی  و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، سید مجتبی هاشمی، معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان ضمن تاکید بر بیانات مقام معظم رهبری در دیدار روز 13 اردیبهشت با فرهنگیان اشاره کرده و گفت: همان طور که رهبر معظم انقلاب فرمودند، پرورش دانش آموزان باعزت و هویت مستقل ملی و دینی باید از اولویت های آموزش و پرورش باشد .

معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل بر لزوم برنامه ریزی دقیق و هدفمند فعالیت های اوقات فراغت با رویکرد پرورش جسم و رشد فضایل اخلاقی در طول سال تحصیلی و به خصوص تابستان تأکید و پیوند دانش آموزان با پایگاه های فرهنگی تابستانی را فرصتی مغتنم دانسته و ضمن اشاره به فعالیت های عمومی و اختصاصی تشکل های 4 گانه بر لزوم هماهنگی جهت اجرای برنامه ها و جلوگیری از موازی کاری تأکید کرد.

در ادامه نمایندگان تشکل های4 گانه سازمان دانش آموزی، بسیج دانش آموزی، هلال احمر و اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان برنامه های اوقات فراغت تابستان را تشریح و در خصوص برنامه ها از جمله اعتکاف رمضانیه، اردوی یک روزه باغ موزه دفاع مقدس، همایش دو روزه تشکل ها و... بحث و تبادل نظر به عمل آمد .

 

 

به اشتراک بگذارید :