20 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۲/۱۳ ۰۹:۳۸:۵۰
کد مطلب:  1168506
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران :
جذب نیروی معلم وظیفه در شهرستان های استان تهران

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران از جذب نیروی معلم وظیفه در شهرستان های استان تهران خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، یوسف بهارلو معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران  در تشریح این خبر گفت: اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران به استناد بخشنامه شماره 710/9 مورخ 8/2/1399معاونت برنامه ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش با موضوع جذب و ساماندهی کارکنان وظیفه مامور اقدام به جذب سرباز معلم در این استان نموده است.

وی افزود: متقاضیان می توانند حداکثر تا روز شنبه چهاردهم اردیبهشت به همراه اصل و دو نسخه کپی تمام صفحات شناسنامه، اصل و دو نسخه کپی کارت ملی و دو قطعه عکس به ادارات آموزش و پرورش شهرستان محل زندگی خود جهت ارائه درخواست و تکمیل فرم های مربوطه (فرم درخواست، فرم تعهد مربوطه و فرم پرسشنامه اطلاعات فردی گزینش) مراجعه نمایند.

بهارلو با اشاره به شرایط متقاضیان تاکید کرد:داشتن سلامت روحی و جسمی، برگه آماده به خدمت بدون مهر غیبت به تاریخ اول تیر، اول مرداد و یا اول شهریور 1399و مدرک لیسانس یا فوق لیسانس از جمله این شرایط می باشد .

این مقام مسئول با تاکید بر اینکه مدت خدمت در برنامه سرباز معلم 2 سال کامل می باشد،جذب افراد دارای کسر خدمت امکان پذیر نخوهد بود، تصریح کرد:جذب متقاضیان پس از دریافت مجوز گزینش فردی و از میان افرادی که بر اساس فرم امتیاز بندی دارای امتیازات بالاتر می باشند انجام شده و در تاریخ 1/4/ 1399اعزام پذیرفته شدگان به مراکز آموزش نظامی برای طی دوره آموزش صورت خواهد پذیرفت.

 بهارلو در پایان خاطرنشان کرد:افراد جذب شده از ابتدای مهر ماه 1399 بر اساس جداول نیاز هر یک از شهرستانهای این استان و صرفا با عنوان نیروی آموزشی مشغول به خدمت خواهند شد.

به اشتراک بگذارید :