26 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۲/۱۳ ۰۷:۵۴:۱۸
کد مطلب:  1168094
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش در آستانه هفته معلم :
معلمان جهادگران فرهنگی جامعه هستند

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ، در آستانه هفته معلم گفت: معلمان جهادگران فرهنگی جامعه هستند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، یوسف بهارلو معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران با تبریک گرامی داشت هفته معلم گفت: اگر جامعه ای بخواهد در مسیر توسعه حرکت کند باید در آموزش و پرورش ریل گذاری درستی انجام دهد و بی شک معلمین راهبانانِ ارزشمند این مسیر می باشند که مشعل هدایت را بر دست دارند.

بهارلو با اشاره به اینکه اگر میخواهیم جامعه ای پیشرو ، خلاق و متفکر تربیت کنیم باید به توانمندی های معلمین آن جامعه اعتماد کنیم ، اظهار داشت : وظیفه ماست تا بسترهای توانمند سازی را برای معلمین مان فراهم کنیم و آن ها را به ابزارهای روز و نوین تجهیز کنیم.

این مقام مسئول با اشاره به اینکه فرهنگیان ما نباید دغدغه ای غیر از تعلیم و تربیت فرزندان این سرزمین داشته باشند ، تصریح کرد: در طول دوره های گذشته تا به امروز کاستی هایی در فراهم نمودن شرایط رفاهی و معیشتی مناسب جهت معلمین عزیز وجود داشته است که باید در رفع و جبران آن تلاش کنیم .

بهارلو در پایان معلمان را جهادگران فرهنگی جامعه دانست و خاطرنشان کرد: باید تلاش کنیم این سنگربانان علم و دانش و فضیلت در فضایی ایمن و توام با آرامش ، فرزندانی فهیم ، آگاه و پرسشگر را برای ایرانی آباد تربیت کنند.

به اشتراک بگذارید :