22 ذیقعده 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۲/۱۱ ۲۳:۱۲:۰۱
کد مطلب:  1167358
مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان در استودیو آوای مدرسه عنوان کرد:
تعلیم و تربیت زیرساخت توسعه کشور است/معلمان طلایه داران عرصه جهاد آموزشی

مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان با تاکید بر اهمیت تعلیم تربیت به عنوان زیرساخت توسعه کشور، بیان کرد: معلمان به عنوان طلایه داران عرصه جهاد آموزشی مهمترین رکن نظام آموزشی کشور هستند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خوزستان کورش مودت، ظهر امروز پنجشنبه ۱۱ اردیبهشت ماه ۹۹ با حضور در استودیو آوای مدرسه ضمن تبریک فرارسیدن هفته بزرگداشت مقام معلم اظهار کرد: جلب رضایت شغلی همکاران فرهنگی بر مبنای سند تحول بنیادین و برنامه ششم توسعه و توسعه مهارت آموزی در حوزه آموزش های کاردانش و فنی حرفه ای دو راهبرد اصلی مجموعه تعلیم و تربیت استان خوزستان است.


وی با بیان اینکه تعلیم و تربیت پویا زیرساخت توسعه کشور است، توضیح داد: توسعه همه جانبه کشور بدون داشتن آموزش و پرورشی پویا و منسجم محقق نمی شود البته معلمان به عنوان طلایه داران عرصه جهاد آموزشی در این میان نقش کلیدی ایفا می کنند

 

مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان در ادامه ضمن گرامیداشت یاد و خاطره ۳۰۵ شهید فرهنگی در استان خوزستان، خاطرنشان کرد: دوازدهم تا هجدهم اردیبهشت ماه هرسال فرصت خوبی است تا از تلاش و کوشش همکاران جهادگر فرهنگی استان تقدیر و تشکر شود.


مودت ادامه داد: سروقامتان تعلیم و تربیت استان خوزستان با تلاشی جهاد گونه ضمنا گام برداشتن در راستای استمرار فعالیت های آموزشی، با استفاده از راهبردهای خلاقیت محور به ادامه فرآیند یاددهی یادگیری در استان کمک کردند و این امر شایسته تقدیر و تشکر است.


وی در پایان یادآور شد: توسعه، تعالی و رشد شاخص های کیفی آموزش و پرورش خوزستان تنها با همگرایی معلمان و اولیای دانش آموزان در راستای تحقق سند تحول بنیادین امکان‌پذیر خواهد شد.

به اشتراک بگذارید :