28 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۲/۱۱ ۱۹:۰۷:۲۲
کد مطلب:  1167214
مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران:
ایجاد رضایت شغلی در همکاران فرهنگی از اولویت‌های ماست

صبح امروز و در آستانه هفته معلم، نشست ویدئو کنفرانس مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، با تعدادی از معلمین برگزیده استان برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و  پرورش شهرستان های استان تهران، محمد صیدلو مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ، با اشاره به اهمیت و جایگاه مقام شامخ معلم گفت: رضایت شغلی همکاران فرهنگی بی شک یکی از اولویت های اصلی ماست.
وی با اشاره به اینکه سرمایه گذاری در نیروی انسانی و حفظ این سرمایه های عظیم و ارزشمند باید مورد توجه جدی قرار گیرد ، اظهار داشت : ایجاد آرامش روانی و فراهم ساختن محیطی ایمن و بدون دغدغه جهت همکاران محترم فرهنگی قطعا باید در اولویت جدی مسئولین قرار گیرد.
صیدلو با تاکید بر اینکه اگر معلمین ما از آرامش ذهنی و روانی لازم برخوردار نباشند نمی توانند ، فرزاندان مان را آنگونه که شایسته هست تربیت کنند ، تصریح کرد: مدرسه در سند تحول بنیادین از جایگاه بسیار بالایی برخوردار است و نقش تاثیرگذاری در ارتقای سطح فرهنگ محله و به تبع آن جامعه خواهد داشت .
این مقام مسئول در پایان با تاکید بر اینکه همه مسئولیتِ تربیت نباید بر دوش آموزش و پرورش گذاشته شود ، خاطرنشان کرد: همگی نهادهای جامعه باید در مسائل تربیتی مشارکت داشته باشند و از نقش خود غافل نشوند.

به اشتراک بگذارید :