21 ذیقعده 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۲/۱۱ ۱۴:۴۸:۴۹
کد مطلب:  1167064
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش استان:
آغاز ثبت نام معلم وظیفه ( سربازمعلم ) سال 1399 از 10 اردیبهشت 99

با ابلاغ بخشنامه وزارت آموزش و پرورش، اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی برای طرح جذب معلم وظیفه سال 99 ثبت نام می نماید .

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی؛ عطایی با اعلام این خبر افزود: با توجه به اختصاص تعداد 100 نفر سهمیه جذب سربازمعلم به استان آذربایجان شرقی از سوی وزارت آموزش و پرورش،  ، ثبت نام از داوطلبان جذب معلم وظیفه ( سرباز معلم ) که دارای مدرک تحصیلی لیسانس یا فوق لیسانس بوده و دارای برگه اعزام به خدمت بدون غیبت و اضافه خدمت به تاریخ اعزام 1399/04/01 یا  1399/05/01 یا 1399/06/01می باشند ، از امروز چهارشنبه مورخ 99/2/10 در شهرستان ها و مناطق اعلام نیازشده آغاز و تا پایان وقت اداری روز سه شنبه مورخ 99/2/16 ادامه می یابد. معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی استان افزودند سهمیه اختصاص یافته به استان آذربایجان شرقی امسال نسبت به سال گذشته از 104 نفر به 100 نفر کاهش یافته است. 

 معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی استان خاطر نشان ساخت: داوطلبان طرح جذب معلم وظیفه در صورت داشتن شرایط مذکور از امروز می توانند با مراجعه به سایت معاونت توسعه مدیریت و پشتیبانی استان به نشانی  poshtibani.ea.medu.ir، از تعداد نیازها و تعداد سهمیه اختصاص یافته به هرکدام از شهرستان ها و مناطق اطلاع حاصل نموده و سپس با دردست داشتن مدارک لازم (که در قسمت اطلاعیه های همین سایت اعلام شده است) به شهرستان یا منطقه ای که تمایل به جذب به عنوان معلم وظیفه دارند ، مراجعه و نسبت به ثبت نام اقدام و در پایان رسید تحویل مدارک دریافت نمایند.

عطایی ضمن توصیه به داوطلبان مبنی بر اینکه قبل از ثبت نام ، شرایط خدمت سرباز معلمی را به دقت مطالعه و براساس آگاهی قبلی اقدام به ثبت نام نموده یا آور شد:  پس از ثبت نام و دریافت رسید مدارک نیز مفاد اطلاعیه بعدی را که در خصوص اعلام نتایج و ... در همین سایت درج خواهد شد ، به دقت مطالعه و براساس آن اقدام نمایند.

برای مشاهده اطلاعیه اداره کل و نیازها و سایر شرایط لازم کلیک نمائید.

 

sapp.ir/apash1397                                      کانال آموزش و پرورش در سروش

http://instagram.com/ap.azar_shargi                 کانال آموزش و پرورش در اینستاگرام

https://www.aparat.com/andishe.ash               کانال آموزش و پرورش استان در آپارات

30008624                                                   سامانه پیامکی آموزش و پرورش استان

 

 

به اشتراک بگذارید :