22 ذیقعده 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۲/۱۱ ۱۳:۲۸:۲۷
کد مطلب:  1166987
رزمایش همدلی و کمک مومنانه در مدارس آذربایجان غربی برگزار می شود

معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش استان گفت: در راستای ترویج مبانی اخلاقی و اعتقادی و همچنین تقویت روحیه تعاون و نیکوکاری در بین دانش آموزان رزمایش همدلی و کمک مومنانه همزمان با سراسر کشور در مدارس استان برگزار می شود.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آموزش و پرورش استان، جلسه هماهنگی و برنامه ریزی ستاد استانی طرح رزمایش همدلی و کمک مومنانه ظهر امروز در محل معاونت پرورشی استان برگزار شد.

«قدرت اله قاسمی» معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش استان در این جلسه اظهار داشت: در راستای ترویج مبانی اخلاقی و اعتقادی و همچنین تقویت روحیه تعاون و نیکوکاری در بین دانش آموزان و ترویج فرهنگ نوه دوستی و مشارکت جویی رزمایش همدلی و کمک مومنانه با محوریت سازمان بسیج دانش آموزی همزمان با سراسر کشور در مدارس استان برگزار می شود.

وی افزود: این رزمایش در راستای احیاء روحیه انفاق و تقویت روحیه کرامت و تحقق منویات رهبری معظم انقلاب، روز چهارشنبه 20 اردیبهشت مقارن با سالروز ولادت کریم اهل بیت حضرت اما حسن (ع) انجام خواهد گرفت.

قاسمی ادامه داد: بر این اساس لازم است ستادهای هماهنگی بر اساس شیوه نامه ی مذکور در تمامی مناطق تشکیل و با رعایت چهارچوبهای اخلاقی – دینی و بهداشتی در جهت انجام این ماموریت خداپسندانه اقدام لازم به عمل آید.

این مقام مسئول گفت: اطلاع رسانی درست و فراگیر، استفاده از فضای مجازی و شبکه شاد اعم از گروه معلمان و مدیران می تواند زمینه مناسبی را برای اجرای مطلوب طرح فراهم سازد.

به اشتراک بگذارید :