23 ذیحجه 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۲/۱۱ ۱۲:۰۷:۵۷
کد مطلب:  1166826
دیدار صمیمی وزیر آموزش و پرورش با جمعی از معلمان سراسر کشور از طریق ویدئو کنفرانس؛
معلمان منتخب استان آذربایجان شرقی درسال ۹۹ تقدیر شدند

برنامه های هفته بزرگداشت مقام معلم استان آذربایجان شرقی با حضور رئیس دفتر نماینده ولی فقیه در استان و مدیرکل آموزش و پرورش استان و معلمان منتخب از طریق ارتباط زنده ویدئویی با وزیر آموزش و پرورش آغاز شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی، حجت الاسلام فقیه در این آیین تجلیل در محل تالار معلم تبریز گفت:حیات بشر مدیون معلم و در سایه پژوهش و تحقیق است ودر طول تاریخ این آیین حفظ شده است و می توان افزود: معلمان نمونه نشانه ای بر موفقیت دستگاه تعلیم و تربیت استان هستند.

رئیس دفتر نماینده ولی فقیه در استان ادامه داد: جامعه بزرگی در اختیار معلمان است و اقدامات ایشان آثار بسیار عمیقی در جامعه دارد و اثرگذاری تعلیم و تربیت گسترده است و این بسیار ارزشمند است که در شرایط بحرانی دانش آموزان را رها نکرده اید و صحنه های ماندگار از حضور معلمان در کنار دانش آموزان محروم ثبت شده است.

وی تاکید کرد: کسانی که در تعلیم و تربیت اثرگذار هستند نباید رها شوند چون یک معلم این توانایی را دارد که  چندین انسان را حیات بدهد.

حجت الاسلام فقیه در پایان سخنان خود ابراز داشت: در بحث کرونا با تمامی مشکلاتی که پیش آمده اما احساس هم دلی،مجاهدت همه جانبه برای رفع موانع و حیات به جامعه وجود دارد و این یکی از هزاران نکات مثبت در این ایام می باشد.

جعفر پاشایی نیز در این آیین بیان کرد: به واسطه هفته معلم ۶معلم منتخب در استان از طریق ویدئو کنفرانس با وزیر اموزش و پرورش طبق برنامه ریزی های صورت گرفته در تالار معلم تبریز تجلیل شدند.

مدیرکل آموزش و پرورش استان با بیان اینکه تبریک و قدردانی برای همه معلمان بوده وهدف این است که این قشر تلاشگر و دلسوز با انگیزه ادامه دهنده راه تعلیم و تربیت باشند.

وی گفت: در شرایط بحرانی کنونی روش های متفاوتی در حوزه های مختلف بکار گرفته شده تا تعلیم و تربیت تعطیل نباشد و تمامی دانش آموزان مخصوصا مناطق کم برخوردار بهره مند از آموزش باشند که نمونه این اقدامات طرح جهادگران فن یار معلم می باشد که در دورترین و محروم ترین روستاها حضور می یابند و به آموزش دانش اموزان می پردازند.

پاشایی یادآور شد: براساس ارزیابی های به عمل آمده سیستم های ارزیابی استانی و وزارت، آموزش و پرورش آذربایجان شرقی کارنامه شایسته و رتبه شایسته ای دارد.

مدیر کل آموزش و پرورش استان ، تجلیل از منتخب معلمان از طریق ویدئو کنفرانس با حضور مقام عالی وزارت،  دیدار با خانواده شهدا فرهنگی، کلنگ زنی احداث 1000 واحد مسکونی ویژه فرهنگیان در قالب طرح ملی مسکن و ... از اهم برنامه های بزرگداشت هفته معلم عنوان کرد.

sapp.ir/apash1397                                      کانال آموزش و پرورش در سروش

http://instagram.com/ap.azar_shargi                 کانال آموزش و پرورش در اینستاگرام

https://www.aparat.com/andishe.ash               کانال آموزش و پرورش استان در آپارات

30008624                                                   سامانه پیامکی آموزش و پرورش استان

به اشتراک بگذارید :