21 ذیقعده 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۲/۱۰ ۲۳:۰۰:۰۰
کد مطلب:  1166396
مدیرکل آموزش و پرورش استان :
توسعه فعالیتهای اردوگاه معلم ارومیه ضروریست

مدیرکل آموزش و پرورش استان در بازدید از اردوگاه معلم ارومیه گفت: این اردوگاه یک ظرفیت ملی است و توسعه فعالیتهای آن در دستور کار قرار دارد.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آموزش و پرورش استان، ظهر امروز، مدیرکل و معاون پرورشی  فرهنگی آموزش و پرورش استان از فعالیتهای کشاورزی و فضاهای تفریحی و آموزشی اردوگاه معلم ارومیه بازدید کرد.

ابراهیم محمدی، مدیرکل آموزش و پرورش استان در این بازدید اظهار داشت: با اقدامات زیرساختی می توان، شاهد تحول در فعالیت های اردوگاه معلم ارومیه بود و در این راستا استفاده از ظرفیت هنرستان کشاورزی ارومیه در دستور کار می باشد.

مدیرکل آموزش و پرورش استان با بیان اینکه فرآیند درآمدزایی از اردوگاه معلم باید با رعایت اصول قانونی و حقوقی صورت گیرد؛ افزود: ارائه خدمات در اردوگاه باید تعریف شده باشد.

این مقام مسئول گفت: بهسازی و رفع نواقص اردوگاه معلم باید در یک زمانبندی منظم و با رعایت اولویتها محقق شود.

قدرت اله قاسمی، معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش استان نیز اظهار داشت: اردوگاه فرهنگی و تربیتی معلم ارومیه بستری مناسب و بکر برای برنامه های فرهنگی و تربیتی است.

گفتنی است در سالهای گذشته میزبانی کاروانهای راهیان نور، اجرای طرح ولایت دانش آموزی، آمادگی برای اعزام دانش آموزان پیشتاز و دانش آموزان شرکت کننده در مسابقات قرآن، عترت و نماز در این فضا محقق شده است.

به اشتراک بگذارید :