22 ذیقعده 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۲/۱۰ ۱۶:۵۹:۰۰
کد مطلب:  1166186
مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان در دیدار با اعضای شورای اسلامی کلان شهر اهواز عنوان کرد:
جهاد آموزشی معلمان خوزستانی همچنان ادامه دارد/وجود تعاملی پویا بین شوراها و حوزه تعلیم و تربیت استان

مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان با اشاره به استمرار جهاد آموزشی معلمان خوزستانی، بیان کرد: شبکه شاد بستر خوبی برای استمرار آموزش مهیا کرده است. تعامل خوبی بین شوراهای شهر و روستا و آموزش و پرورش خوزستان وجود دارد.

به گزارش اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خوزستان، کورش مودت ظهر امروز چهارشنبه ۱۰ اردیبهشت ماه ۹۹ در دیدار با اعضای شورای اسلامی کلان شهر اهواز ضمن تبریک فرارسیدن روز شوراها، اظهار کرد: نهاد شورا یکی از عرصه های تجلی مردم سالاری دینی در نظام مقدس جمهوری اسلامی است و بی شک این نهاد اثربخش می تواند نقش مهمی در توسعه و آبادانی شهرها ایفا کند.


وی با بیان اینکه شوراهای اسلامی تعامل پویایی با مجموعه تعلیم و تربیت استان دارند، خاطرنشان کرد: شوراها می توانند ظرفیت تاثیرگذار خود را در اختیار توسعه شاخص های تعلیم و تربیت استان بگذارند و این تنها با همگرایی و تعامل پویای اعضای شوراهای شهر در سطح استان محقق می شود.


مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان در ادامه با اشاره به اقدامات صورت گرفته توسط آموزش و پرورش استان در خصوص ارتقای وضعیت شاخص های کیفی، بیان کرد: با دستور مقام عالی وزارت و در قالب یک کارگروه وزارتی به زودی سند چشم انداز توسعه آموزش و پرورش استان خوزستان در سه بند تخصصی تدوین خواهد شد.


مودت اضافه کرد: برقراری عدالت آموزشی، ارتقای شاخص فضای آموزشی و توانمندسازی و مدیریت نیروی انسانی ۳ بند اساسی سند چشم انداز توسعه آموزش و پرورش خوزستان است.


وی در ادامه با اشاره به استمرار فعالیت آموزشی در سطح استان خوزستان، توضیح داد: معلمان خوزستانی با راه‌اندازی پویش #آموزش ادامه دارد فعالیت آموزشی خود را بر بستر فضای مجازی و همچنین سامانه آموزشی دانش آموزان (شاد) ادامه دادند و این فعالیت تا پایان اردیبهشت ماه سال جاری ادامه خواهد داشت.


مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان در پایان گفت: ایجاد رضایت شغلی در بین همکاران فرهنگی و توسعه مهارت آموزی در رشته های فنی حرفه ای و کاردانش دو راهبرد پیش روی مجموعه تعلیم و تربیت خوزستان در سال جاری است.

به اشتراک بگذارید :