20 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۲/۱۰ ۱۴:۰۶:۵۱
کد مطلب:  1166059
مدیرکل آموزش و پرورش شهرستانهای تهران:
 اجرای طرح مواسات فرهنگیان

مدیرکل آموزش و پرورش شهرستانهای تهران بر اجرای طرح مواسات فرهنگیان با عنوان هر مدرسه یک پایگاه همدلی در راستای تحقق فرمایشات مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) و با هدف حمایت از هموطنان نیازمند تاکید کرد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، محمد صیدلو مدیرکل آموزش و پرورش شهرستانهای تهران با اشاره به دستورات دین مبین اسلام و بیانات رهبر معظم انقلاب درخصوص همت و تلاش مردم برای کمک به اقشار آسیب‌دیده و نیازمند گفت: شایسته است کمک به هموطنان نیازمند در ماه رمضان پررنگ‌تر از دیگر مواقع و باجدیت بیشتری صورت بگیرد تا همگان بتوانند از مواهب این ماه بهره‌مند شوند.

وی به اسـتفاده از ظرفیت فضای مجازی، تشـکلهای دانش‌آموزی و فرهنگیان در جهت هموارسازی جمع‌آوری کمکهای نقدی فرهنگیان تاکید کرد و گفت: با توجه به شرایط موجود در کشور و شیوع ویروس کرونا که امکان برپایی سفره‌های ساده افطاری نیست، این طرح راهکاری مناسب برای ادای نذورات و سنت حسنه افطاری دادن و اطعام نیازمندان است.

صیدلو در پایان تصریح کرد: مدیران مدارس با همکاری معلمان، انجمن اولیا و مربیان و خیرین منطقه در جهت اجرای هرچه بهتر این طرح و حمایت از هموطنان و به‌ویژه دانش‌آموزان بی ‌بضاعت اقدامات لازم را اعمال نمایند.

به اشتراک بگذارید :