3 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۲/۱۰ ۱۳:۵۴:۳۶
کد مطلب:  1166038
معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران:
تطبیق با شرایط و ضرورت‌های کشور از الزامات فعالیت اردوگاه‌ها است

اولین جلسه شورای برنامه‌ریزی اردوگاه‌های دانش‌آموزی سال 1399 در دفتر معاونت پرورشی و فرهنگی تشکیل و در خصوص ضرورت استفاده از ظرفیت‌های اقتصادی اردوگاه‌های شهیدان مصطفی خمینی دماوند و منتظری شهریار هم‌اندیشی صورت گرفت.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران، نشست اعضای شورای برنامه ریزی اردوگاه های دانش آموزی در دفتر این معاونت تشکیل و در خصوص راه کارهای ادامه فعالیت ها با توجه به شرایط موجود و با هدف درآمدزایی جهت تأمین بخشی از هزینه‌های نگهداری این مراکز ضمن رعایت ضوابط بهداشتی، هم‌اندیشی و تبادل نظر صورت گرفت.
 
سید مجتبی هاشمی معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران در این نشست با اشاره به این که نمی‌توان زمان قطعی پایان کرونا را مشخص کرد و از طرفی نگهداری فضاهای پرورشی نیازمند هزینه می‌باشد ضمن تشریح وضعیت اردوگاه‌ها بر ضرورت حرکت در راستای فعالیت‌های درآمدزا در چارچوب ضوابط جهت اداره امور و تأمین هزینه‌ها تأکید کرد.
 
در ادامه اعضای حاضر در جلسه به بیان نظرات خود در خصوص نحوه فعالیت اداره امور اردوگاه‌ها در وضعیت موجود پرداختند و مقرر شد طرح های توجیهی آماده و در نشست بعدی مورد بررسی قرار گیرد.

به اشتراک بگذارید :