21 ذیقعده 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۲/۱۰ ۱۳:۱۲:۵۰
کد مطلب:  1165942
در طرح پویش کمک مومنانه صورت گرفت:
مشارکت بیش از 9 میلیاردی دارالقرآن های دانش آموزی آذربایجان شرقی برای کمک به نیازمندان

بر اساس گزارش اولیه پویش کمک مومنانه مناطق و نواحی استان با محوریت دارالقران ها تا مورخه ۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ بیش از 9 میلیارد ریال به دانش اموزان و خانواده های نیازمند کمک رسانی شده است.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی، مشارکت بی سابقه ۹ میلیارد و ۳۰۰ میلیون ریالی و تهیه بیش از ۵۷۰۰ بسته غذایی برای ۵۷۰۰ خانواده نیازمند دانش آموز  و ۱۱۰ گوشی هوشمند و تلویزیون برای ۱۱۰ دانش آموز از اقدامات دارالقران های نواحی و مناطق استان تا 9 اردیبهشت ماه می باشد.

گفتنی است در این اقدام با همکاری مرکز نیکوکاری تربیت آموزش و پرورش استان اقلام  بین دانش آموزان و خانواده های نیازمند مناطق کم برخوردار، نیمه برخوردار و برخوردار توزیع شده است.

طرح پویش کمک مومنانه با الهام از تعالیم دینی و سلوک بزرگان دین و منویات مقام معظم رهبری با محوریت دارالقران ها در استان آذربایجان شرقی توسط معاونت فرهنگی و پرورشی شکل گیری و کارسازی شده است.

هدف اصلی پویش شناسایی خانواده های نیازمند دانش آموزان بی بضاعت در مناطق و نواحی مختلف و تهیه و ارسال بسته های غذایی برای ایشان در ماه رمضان است.

sapp.ir/apash1397                                      کانال آموزش و پرورش در سروش

http://instagram.com/ap.azar_shargi                 کانال آموزش و پرورش در اینستاگرام

https://www.aparat.com/andishe.ash               کانال آموزش و پرورش استان در آپارات

30008624                                                   سامانه پیامکی آموزش و پرورش استان

 

به اشتراک بگذارید :