23 ذیحجه 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۲/۱۰ ۱۳:۰۰:۰۰
کد مطلب:  1165886
584 معلم منتخب آذربایجان‌غربی تجلیل می‌شوند

مدیرکل آموزش و پرورش آذربایجان غربی گفت: امسال از ۵۸۴ معلم منتخب منطقه ای و ۲۴معلم منتخب استانی قدردانی می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی آموزش و پرورش استان، ابراهیم محمدی صبح امروز در نشست با خبرنگاران با اشاره به آغاز هفته معلم از ۱۲اردیبهشت همزمان با سالروز شهادت معلم شهید مرتضی مطهری گفت: با توجه به شرایط کنونی، برنامه های امسال هفته معلم متفاوت از سالهای گذشته خواهد بود واولویت برگزاری ویژه برنامه های این هفته به صورت ویدئو کنفرانس است.

وی بیان کرد: ارسال پیام تبریک و لوح تقدیر برای همه معلمان، حضور در مزار شهدا با حفظ فاصله اجتماعی، دیدار با خانواده های فرهنگی، برگزاری مسابقات فرهنگی و هنری به شکل مجازی و افتتاح مرکز جدید کانون پرورش فکری از برنامه های در نظر گرفته شده برای این هفته می‌باشد..

وی درباره کسب رتبه نخست کشور در اخذ اسناد آموزش و پرورش توسط استان گفت: سال گذشته از سوی وزارت آموزش و پرورش، ۱۲۰فقره سند به عنوان برش استانی در نظر گرفته شده بود که  موفق شدیم ۲۰۰فقره سند اخذ کنیم که نسبت به سال قبل ۷۸درصد رشد داشت.

محمدی ادامه داد: در مجموع در طی 2 سال گذشته، ۳۱۲فقره سند املاک آموزش و پرورش استان اخذ شده است که با برنامه‌ریزی صورت گرفته تا سال ۱۴۰۰این فرآیند به سرانجام می‌رسد..

مدیرکل آموزش و پرورش آذربایجان‌غربی بیان کرد: آموزش و پرورش استان آذربایجان‌غربی در حوزه اخذ اسناد رتبه نخست کشور را کسب کرده است که مورد قدردانی وزارت متبوع نیز قرار گرفت.

به اشتراک بگذارید :