28 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۲/۱۰ ۱۱:۵۹:۴۶
کد مطلب:  1165829
رئیس اداره مدارس غیر دولتی و مشارکتهای مردمی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران:
کسب رتبه عالی کشوری مدارس آموزش از راه دور شهرستان های استان تهران

رئیس اداره مدارس غیر دولتی و مشارکتهای مردمی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران از کسب رتبه عالی مدارس آموزش از راه دور شهرستان های استان تهران در سطح کشور خبر داد.

 به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ، اکبر قنبری رئیس اداره مدارس غیر دولتی و مشارکتهای مردمی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در تشریح این خبر گفت: براساس ارزیابی های سالانه وزارت آموزش و پرورش، حوزه آموزش از راه دور شهرستان های استان تهران حائز رتبه عالی در سطح کشور شده است.

وی با اشاره به اینکه بر اساس ابلاغ معاون وزیر و رییس سازمان مدارس و مراکز غیردولتی و توسعه مشارکت های مردمی وزارت متبوع، کارشناسی مدارس آموزش از راه دور در مجموع شاخص های مختلف ارزیابی عملکرد حوزه آموزش از راه دور، بالاترین سطح امتیاز (عالی) را کسب نموده است ، تاکید کرد: این موفقیت نتیجه تلاش تیمی، همفکری و همکاری کارشناسان آموزش از راه دور، معاونت ها و کارشناسان آموزش متوسطه و شورای موسسان مناطق می باشد.

قنبری جذب دانش آموزان بازمانده از تحصیل و برگزاری دوره های آموزشی و دانش افزایی، را از جمله شاخص های اصلی ارزیابی دانست و افزود:  اجرای مطلوب دستورالعمل ارزیابی عملکرد مدارس، استفاده از ظرفیت شورای نظارت بر مدارس غیردولتی، برگزاری جشنواره ها و نمایشگاه ها، استفاده از فناوری های نوین و توسعه آموزش الکترونیکی و استفاده از ظرفیت شورای هماهنگی مؤسسان از دیگر شاخص های ارزیابی  در مرحله کشوری بوده است.

این مقام مسئول در پایان تصریح کرد: امیدواریم بتوانیم با شیوه های نوین و خلاقانه در مسیر توسعه اهداف عالی نظام تعلیم و تربیت و سند تحول بنیادین گام برداریم.

 

به اشتراک بگذارید :