21 ذیقعده 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۲/۰۹ ۲۰:۰۰:۴۱
کد مطلب:  1165283
مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان در دیدار با رئیس دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز عنوان کرد:
فعالیت ۴۰ پایگاه سنجش سلامت در استان خوزستان/شبکه شاد بستری پویا برای ارتقای آگاهی های بهداشتی

مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان با اشاره به فعالیت ۴۰ پایگاه سنجش سلامت در استان، بیان کرد: راه اندازی شبکه شاد تحولی نوین در حوزه ارتقای آگاهی های فردی دانش آموزان است.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خوزستان، کورش مودت ظهر امروز سه شنبه ۹ اردیبهشت ماه ۹۹ در دیدار با رئیس دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز اظهار کرد: آموزش و پرورش خوزستان بالغ بر ۶۷ میلیارد ریال اعتبار برای ضدعفونی مدارس سراسر استان اختصاص داده است.


وی با بیان اینکه آموزش تخصصی دروس بر بستر فضای مجازی و همچنین سامانه شاد همچنان ادامه دارد؛ توضیح داد: سامانه آموزشی دانش آموزان (شاد) به عنوان یک برنامه اثربخش بخش زیادی از روند یاددهی یادگیری دانش آموزان خوزستانی را پوشش داده است.


مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان ادامه داد: ۴۰ پایگاه سلامت در سطح ادارات آموزش و پرورش مناطق و نواحی سراسر استان فعال هستند که وظیفه سنجش سلامت افراد مراجعه کننده به حوزه های ستادی را بر عهده دارند.


مودت در پایان یادآور شد: سرمایه اجتماعی مهمترین ظرفیت حوزه بهداشت و درمان استان است که می توان با تکیه بر این سرمایه بسیاری از اقدامات حوزه پیشگیری را محقق کرد.

به اشتراک بگذارید :