16 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۰ ۱۱:۲۳:۴۸
کد مطلب:  mhdoXZsB
دبیر کمیته پدافند غیر عامل اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران:
رزمایش سایبری پدافند غیرعامل در شهرستان های استان تهران در حال برگزاری است

رئیس اداره حراست اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران و دبیر کمیته غیر عامل پدافند از برگزاری دومین رزمایش سایبری با سناریو حملات سایبری از طریق اینترنت به سرورهای ارائه دهنده خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، محمد رزاقی رئیس اداره حراست اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران و دبیر کمیته غیر عامل با اشاره به این که این رزمایش از تاریخ 18 تا 20 اردیبهشت ماه سال جاری، همزمان در اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران و 20 منطقه و ناحیه تابعه این اداره کل برگزار می شود. گفت: این رزمایش با هدف ارتقا آمادگی در استفاده از ظرفیت های داخلی جهت کاهش آسیب پذیری و نیز تامین پایداری شبکه های ارتباطی سایبری و تداوم چرخه ارائه خدمات در واحد های آموزشی برگزار می شود.

دبیر کمیته پدافند غیر عامل اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، در پایان خاطر نشان کرد: در این رزمایش فقط سرویس اینترانت ملی به کارکنان اداری ارائه می گردد و پس از پایان رزمایش به منظور شناسایی نقاط ضعف دستگاه، کارگروه های فنی و آموزشی پدافند غیر عامل ضمن شناسایی این نقاط با کمک دستگاه های ذیربط نسبت به رفع آن و ایجاد آمادگی حداکثری در مجومعه اقدامات لازم را به عمل آورند.

به اشتراک بگذارید :