28 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۲/۰۹ ۰۹:۵۶:۴۵
کد مطلب:  1164749
معاون پژوهش برنامه ریزی و نیروی انسانی آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران خبر داد؛
تجلیل شایسته از معلمان نمونه که در ایام کرونا شعار "مدرسه تعطیل نیست" را با خلاقیت و فداکاری اجرایی کردند

معاون پژوهش برنامه ریزی و نیروی انسانی آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران در جلسه ستاد بزرگداشت مقام معلم از برنامه‌ریزی برای تجلیل شایسته از معلمان نمونه استانی و منطقه‌ای خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران، مهدی درخشانی معاون پژوهش برنامه ریزی و نیروی انسانی آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران با اشاره به تغییر نگرش در انتخاب معلمین نمونه در سال‌های اخیر، گفت: انتخاب معلم نمونه از مدارس شروع می‌شود و شاخص‌های هر مدرسه و منطقه با شاخص های مدارس و مناطق دیگر متفاوت بوده که در واقع مدرسه محوری را در بطن خود عملی کرده و این موضوع رضایت مخاطب را نیز به دنبال داشته است، در واقع به جای اینکه دستورالعمل انتخاب از بالا به پایین باشد، انتخاب معلمان از مدارس آغاز می‌شود.

وی در ادامه بابیان نکات مثبت اینگونه انتخاب، گفت: در این روش، انتخاب‌ها واقعی تر و درست تر است زیرا رضایت بیشتر جامعه مخاطب را به همراه خواهد داشت، کما اینکه توجه به شاخصه‌های جغرافیایی، فراوانی نیروها، و میزان منتخبین با عنایت به ویژگی‌های هر منطقه ارزیابی و انتخاب صورت می‌پذیرد.

درخشانی با اشاره به اینکه در سال جاری نظام آموزش و پرورش در وضعیت ویژه‌ای ادامه فعالیت خود را پی می‌گیرد، افزود: با توجه به اینکه امسال با وجود ویروس کرونا در شرایط خاصی برای آموزش دانش آموزان قرار گرفتیم امیدواریم بتوانیم از زحمات غیرقابل جبران معلمانی که در این ایام در راستای اجرای شعار "آموزش تعطیل نیست" خدمات ارزنده‌ای ارائه داده‌اند و با خلاقیت و فداکاری خود در کنار دیگر اقشار خدوم کشور، ایثارگری کردند، تقدیر به عمل آوریم.

وی در پایان ابراز داشت: درصدد هستیم با برنامه‌ریزی‌های مناسب از همه معلمان نمونه منطقه‌ای و استانی بصورت شایسته و درخور ایشان تجلیل به عمل آید.

به اشتراک بگذارید :