21 ذیقعده 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۲/۰۸ ۱۲:۵۳:۵۱
کد مطلب:  1164118
معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش خوزستان در دیدار معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز بیان کرد:
فعالیت ۱۶۰ هزار دانش آموز سفیر سلامت در خوزستان/ضرورت استفاده از ظرفیت های فرهنگی برای ارتقای سطح بهداشت جامعه

معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش خوزستان با اشاره به فعالیت ۱۶۰ هزار دانش آموز سفیر سلامت در استان، بیان کرد: آموزش پرورش می تواند از ظرفیت های فرهنگی و اجتماعی خود برای ارتقای شاخص آگاهی بهداشتی در جامعه استفاده کند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خوزستان، محمود معزی پیش از ظهر امروز دوشنبه ۸ اردیبهشت ماه ۹۹ در دیدار با معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی چندی شاپور اهواز ضمن تبریک فرارسیدن هفته سلامت بیان کرد: مجموعه تعلیم و تربیت استان خوزستان با داشتن بیش از یک میلیون دانش آموزان و بالغ بر ۶۸ هزار فرهنگی ظرفیت عظیمی در حوزه اقدمات فرهنگی در حوزه سلامت است.


وی با اشاره به فعالیت ۱۶۰ هزار سفیر سلامت دانش آموزی در استان خوزستان، خاطرنشان کرد: ارتقای آگاهی های بهداشتی دانش آموزان و اولیا و بسترسازی برای ارتقای شاخص های بهداشتی مدارس استان از جمله مهمترین اهداف اجرای طرح سفیران سلامت دانش آموزی است.


معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش خوزستان در پایان ضمن گرامیداشت هفته سلامت، یادآور شد: سلامت جامعه بدون مشارکت همه دستگاه ها و کمک به مدافعان سلامت محقق نمی شود. بر همین اساس آموزش و پرورش خوزستان از همه ظرفیت های خود برای کمک به بخش بهداشت استان در حوزه فرهنگی و آگاهی بخشی استفاده خواهد کرد. 

به اشتراک بگذارید :