12 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۲/۰۸ ۰۹:۰۷:۲۴
کد مطلب:  1163838
نوای عشق در قلب جنگل های ارسباران/معلمانی که هنوز پای کار هستند+ تصاویر

معلم یاران منطقه ورزقان با حضور در دورترین و محروم ترین روستاها که به آموزش های مجازی دسترسی ندارند، با برگزاری کلاس های درس به صورت حضوری بارعایت فاصله اجتماعی به تعطیلی آموزش" نه" گفتند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی به نقل از ورزقان، این روزها، توجهات میلیون ها نفر به طرف ویروس منحوس کرونا و راه های درمان، کشف واکسن و پاسداشت پزشکان و پرستاران و ژرف اندیشی در مسائل اقتصادی و در روایتی تلخ به سوی تعطیلی تمامی مراکز آموزشی جلب شده است اما در میان هیاهوی بحران ها، هستند معلمانی که بی منت بذر مهر و محبت و توجه را در دل دانش آموزان و آینده سازان کشور سرافرازمان می کارند و نوای عشق و از خودگذشتگی را در قلب روستاهای دورافتاده و در عمق جنگل های ارسباران می نوازند.

استرس و اضطراب در وجود کودکان و دانش آموزان بیشتر به چشم می آید. اضطراب ناشی از تعطیلی مدارس، اضطراب درگیری با ویروس کرونا اما به حول و قوه الهی و با توجهات امام زمان(عج) سایه شوم این ویروس از سر هم میهنان دور خواهد شد.

معلم یاران منطقه ورزقان پا به پای معلمان این منطقه با حضور در دورترین و محروم ترین روستاهای جنگلی ارسباران، در جهت رفع مشکلات درسی و تحویل بسته های آموزشی اقدام می کنند و دانش آموزان را از حیث استرس ناشی از عقب ماندگی درسی آسوده می سازند.

گفتنی است باتوجه به عدم دسترسی به اینترنت در برخی ازمناطق عشایری استان آذربایجان شرقی، برگزاری کلاس های درس به صورت حضوری بارعایت فاصله اجتماعی توسط معلمان فداکار صورت می گیرد.

 

sapp.ir/apash1397                                      کانال آموزش و پرورش در سروش

http://instagram.com/ap.azar_shargi                 کانال آموزش و پرورش در اینستاگرام

https://www.aparat.com/andishe.ash               کانال آموزش و پرورش استان در آپارات

30008624                                                   سامانه پیامکی آموزش و پرورش استان

به اشتراک بگذارید :