21 ذیقعده 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۲/۰۸ ۰۸:۱۳:۵۰
کد مطلب:  1163724
امکان ثبت نام برای مشمولینی که موفق به ثبت نام در آزمون پیمانی نشده اند و ویرایش اطلاعات برای آزمون استخدامی آموزش دهندگان فراهم شد

معاون سوادآموزی آموزش و پرورش استان گفت: سامانه ثبت نام آزمون پیمانی آموزش دهندگان در روز های ۹ الی ۱۱ اردیبهشت ماه ۱۳۹۹ برای ثبت نام مشمولینی که موفق به ثبت نام نشده اند و ویرایش اطلاعات کلیه داوطلبان بازخواهد بود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آموزش و پرورش استان، «علی اکبر صمیمی» معاون سوادآموزی استان ضمن تبریک فرارسیدن ماه مبارک رمضان ماه مغفرت و ضیافت الهی در پاسخ به شایعه عدم برگزاری آزمون اظهار داشت: به استناد بند 2 مصوبه 97/06/13 مجلس شورای اسلامی برگزاری آزمون تکلیف قانونی می باشد لذا آموزش و پرورش یا هر نهاد دیگری توانایی حذف آن را ندارد و آموزش و پرورش بر اساس تکلیف قانونی مکلف به برگزاری آزمون است.

معاون سوادآموزی آموزش و پرورش استان گفت: با توجه به درخواست‌های مکرر داوطلبان ، سامانه ثبت‌نام جهاد دانشگاهی از مورخ 9 الی 11 اردیبهشت ماه 1399 برای ثبت‌نام مشمولینی که موفق به ثبت نام نشده اند  و همچنین ویرایش اطلاعات کلیه داوطلبان باز خواهد بود.

وی افزود: داوطلبان می‌توانند با مراجعه به سایت مرکز آزمون جهاد دانشگاهی به آدرس www.hrtc.ir نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

صمیمی افزود: زمان برگزاری آزمون به دلیل استمرار سیاست فاصله گذاری اجتماعی و ممنوعیت تجمعات به تعویق افتاده است و تعیین تاریخ دقیق آزمون در حال حاضر امکان پذیر نیست در صورت مهیا بودن شرایط، زمان احتمالی دهه پایانی خرداد ماه می باشد.

وی افزود: حذف دروس عمومی آزمون مقدور نمی باشد . لذا درخواست می گردد آموزش دهندگان محترم به بعضی از شایعات بی اساس در فضای مجازی توجه نکنند و به بازنشر آن اخبار نیز اقدام ننمایند.

این مقام مسئول بیان کرد :جزوات آزمون اختصاصی مورد تایید سازمان نهضت سوادآموزی قبلاً روی سایت قرار گرفته و کاملاًرایگان هستند.

به اشتراک بگذارید :