22 ذیقعده 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۲/۰۷ ۱۵:۰۸:۰۷
کد مطلب:  1163445
مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان در اولین جلسه ستاد تفاهم نامه آموزش و پرورش و شورای عالی استان ها اعلام کرد:
لزوم استفاده از ظرفیت شوراهای شهر در تقویت شاخص های تعلیم و تربیت

مدیرکل آموزش پرورش خوزستان گفت: اجرای تفاهم نامه شورای عالی استان ها و وزارت آموزش و پرورش می تواند زمینه ساز مشارکت حداکثری شوراهای شهر در تقویت شاخص های تعلیم و تربیت شود.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خوزستان، کورش مودت روز  شنبه ۶ اردیبهشت ماه ۹۹ در اولین جلسه ستاد تفاهم نامه آموزش و پرورش و شورای عالی استان ها گفت: استفاده حداکثری از ظرفیت خوب شوراهای شهر و به تبع آن شهرداری ها می تواند کمک خوبی به پیشبرد اهداف تعلیم و تربیت در استان کنند.


وی با بیان اینکه استفاده از ظرفیت فرهنگی شورای شهر می تواند نقش خوبی در تقویت شاخص های آموزش و پرورش استان ایفا کند، خاطرنشان کرد: استان خوزستان با داشتن ۱ میلیون و ۱۱۵ هزار دانش آموز، ۵ هزار و ۵۵۱ فضای آموزشی و ۶۸ هزار همکار فرهنگی ظرفیت بالایی در حوزه کار فرهنگی دارد و در این مسیر شوراهای شهر و شهرداری ها می توانند کمک شایانی کنند.


مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان در عین حال با اظهار اینکه اجرایی شدن تفاهم نامه همکاری می تواند زمینه ساز مشارکت بیشتر شهرداری ها در حوزه عملکردی آموزش و پرورش خواهد شد، توضیح داد: شورای عالی استان ها ظرفیت بسیار بالایی در حوزه های فرهنگی دارد که این امر می تواند در بسیاری از حوزه ها یاری گر مجموعه تعلیم و تربیت استان باشد.


مودت در پایان گفت: استفاده از ظرفیت مشارکتی دستگاه ها و همچنین ارتقای شاخص های کیفی تعلیم و تربیت از برنامه های اولویت دار اداره کل آموزش و پرورش خوزستان است.

به اشتراک بگذارید :