21 ذیقعده 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۲/۰۷ ۱۱:۴۱:۵۲
کد مطلب:  1163227
شاپور محمد زاده معاون وزیر و رئیس سازمان نهضت سوادآموزی بیان داشت
رفع ابهام آموزش دهندگان در مورد آزمون استخدامی

شایعاتی که در مورد آزمون استخدامی درفضای مجازی منتشر می شود صحت ندارد و اجرای آزمون یک تکلیف قانونی است

به گزارش روابط عمومی سازمان نهضت سوادآموزی ، شاپور محمد زاده معاون وزیر و رئیس سازمان نهضت سوادآموزی ، با توجه به سوالات مکرر آموزش دهندگان در مورد آزمون استخدامی و نیز شایعاتی که در فضای مجازی منتشر می شود که موجب  نگرانی این عزیزان گردیده  جهت رفع ابهام توضیحاتی را ارائه کرد:

محمد زاده ، ضمن تبریک فرارسیدن ماه مبارک رمضان ماه سراسر رحمت و مغفرت و ضیافت الهی با توجه به سوالات مکرر آموزش دهندگان در مورد آزمون و نیز شایعاتی که در فضای مجازی منتشر می شود که نگرانی این عزیزان  را افزایش می دهد برای رفع ابهام شایسته است به نکات زیر توجه شود.

1-   همانطور که قبلاً اعلام داشتیم به استناد بند 2 مصوبه 97/06/13 مجلس شورای اسلامی برگزاری آزمون تکلیف قانونی می باشد لذا آموزش و پرورش یا هر نهاد دیگری توانایی حذف آن را ندارد و آموزش و پرورش بر اساس تکلیف قانونی عمل می نماید  برگزاری آزمون هم بر این اساس می باشد.

2-   با توجه به درخواست‌های متعدد داوطلبان آزمون، سامانه ثبت‌نام جهاد دانشگاهی در روزهای 9 الی  11 اردیبهشت ماه 1399 برای ثبت‌نام داوطلبین جدید و همچنین ویرایش اطلاعات کلیه داوطلبان باز خواهد بود. داوطلبان می‌توانند جهت ثبت‌نام به سایت مرکز آزمون جهاد دانشگاهی به آدرس www.hrtc.ir مراجعه نمایند .

3-   زمان برگزاری آزمون به دلیل  استمرار سیاست فاصله گذاری اجتماعی و ممنوعیت تجمعات به تعویق افتاده است و تعیین  تاریخ دقیق آزمون  در حال حاضر امکان پذیر نیست  در صورت مهیا بودن شرایط زمان احتمالی دهه پایانی خرداد ماه  می باشد.

4-   شیوع بیماری کرونا زمان بیشتری را برای مطالعه در اختیار شما قرار داده است این مدت را غنمیت بشمارید و از این تهدید برای خود فرصت بسازید تا با آمادگی بهتر در آزمون شرکت نمائید.

5-   به تاخیر افتادن آزمون اصلاً به نفع آموزش دهندگان نیست ، اگر آزمون با تاخیری که متقاضیان انتظار دارند برگزار شود فرآیند مصاحبه ، گزینش و ... طولانی می شود و به طبع آن آموزش قبول شدگان در دانشگاه فرهنگیان و نیز شروع به کار قبول شدگان به تعویق افتاده و طولانی تر خواهد شد.

6-   حذف  دروس  عمومی آزمون مقدور نمی باشد . لذا درخواست می گردد آموزش دهندگان محترم  توجه به بعضی از  شایعات  بی اساس  در فضای مجازی توجه نکنند و به بازنشر آن اخبار نیز اقدام ننمایند.

7-   کتابها ، جزوات ، سوالات و... که در فضای مجازی خرید و فروش می شوند مورد تایید نیستند وزارت آموزش و پرورش و سازمان نهضت سوادآموزی هیچ نماینده ای برای فروش جزوه در استانها نداشته و ندارد لذا به دروغ کلاهبرداران توجه نشود. جزوات آزمون اختصاصی مورد تایید سازمان نهضت سوادآموزی قبلاً روی سایت قرار گرفته و کاملاًرایگان هستند.

 

به اشتراک بگذارید :