22 ذیقعده 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۲/۰۷ ۰۸:۴۸:۵۱
کد مطلب:  1162990
معاون پژوهش، برنامه ریزی وآموزش نیروی انسانی آموزش و پرورش خوزستان خبر داد:
روز شمار هفتـه معلم اعلام شد

معاون پژوهش، برنامه ریزی و آموزش نیروی انسانی آموزش و پرورش خوزستان از اعلام روزشمار هفته معلم توسط ستاد مرکزی بزرگداشت مقام معلم خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خوزستان، حرج چلداوی روز یکشنبه 7 اردیبهشت ماه 99 در گفت و گو با روابط عمومی اظهار کرد: ستاد مرکزی بزرگداشت هفته معلم با تاکید بر اینکه در طی این هفته هیچ مراسمی نباید به صورت حضوری برگزار شود، برنامه‌های بزرگداشت هفته معلم را اعلام کرد.

 

وی با اشاره به نقش والای معلمان در ارتقای شاخص های فرهنگی و اجتماعی در جامعه افزود: هفته بزرگداشت مقام معلم از 12 اردیبهشت ماه آغاز می شود و تا 18 اردیبهشت ماه ادامه دارد و امسال با توجه به شرایط ناشی از بیماری کرونا برنامه های این هفته با حضور مسئولین استانی به صورت ویدئو کنفرانس برگزار می شود.

 

چلداوی تصریح کرد: هفته معلم از روز جمعه 12 اردیبهشت ماه با عنوان "معلم و اندیشه های مطهر(ی)" آغاز می شود و در روزهای بعد با عناوینی چون "معلم و مسئولیت حاکمیت، نسبت به نقش و جایگاه او در گام دوم انقلاب" ، "معلم؛ مرجعیت و رسالت علمی و اجتماعی او" ، "معلم؛ مسئولیت پذیری و حراست از قداست معلمی"، "معلم؛ پیش کسوتان و بزرگان تعلیم و تربیت"، "معلم؛ جهاد آموزشی و مراقبت از سلامت خانواده" و "معلم؛ زمینه ساز جهش در تولید علم و فناوری" تا روز 18 اردیبهشت ماه ادامه دارد.

 

 

 

به اشتراک بگذارید :