22 ذیقعده 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۲/۰۶ ۱۸:۴۰:۲۵
کد مطلب:  1162680
محمدی خبر داد:
تقدیر از معلمان منتخب آذربایجان غربی در هفته معلم/ کسب رتبه نخست کشور در اخذ اسناد مالکیت

مدیرکل آموزش و پرورش استان با تشریح برنامه های هفته گرامیداشت مقام معلم گفت: امسال در طول هفته معلم، ۵۸۴معلم منتخب منطقه ای و ۲۴معلم منتخب استانی مورد تقدیر قرار می گیرند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی آموزش و پرورش استان، ابراهیم محمدی صبح امروز در اولین جلسه شورای آموزش و پرورش استان با اشاره به آغاز هفته معلم از ۱۲اردیبهشت همزمان با سالروز شهادت معلم شهید مرتضی مطهری گفت: با توجه به شرایط کنونی، برنامه های امسال هفته معلم متفاوت از سالهای گذشته خواهد بود.

وی ادامه داد: امسال در طول هفته معلم، ۵۸۴معلم منتخب منطقه ای و ۲۴معلم منتخب استانی مورد تقدیر قرار می گیرند.

محمدی با اذعان بر اولویت برگزاری ویژه برنامه های این هفته بصورت ویدئو کنفرانس گفت: ارسال پیام تبریک و لوح تقدیر برای کلیه معلمان، حضور در مزار شهدا، دیدار با خانواده های فرهنگی، برگزاری مسابقات فرهنگی و هنری به شکل مجازی و افتتاح مرکز جدید کانون پرورش فکری از برنامه های در نظر گرفته شده برای این هفته می باشد.

    کسب رتبه نخست کشور در اخذ اسناد آموزش و پرورش

این مقام مسئول چشم انداز آموزش و پرورش در افق ۱۴۰۰را تحصیل اسناد اراضی و املاک آموزش و پرورش عنوان کرد و گفت: سال ۹۸از سوی وزارت آموزش و پرورش، ۱۲۰فقره سند به عنوان برش استانی در نظر گرفته شده بود که  موفق شدیم ۲۰۰فقره سند اخذ کنیم که نسبت به سال قبل ۷۸درصد رشد داشته است.

محمدی ادامه داد: در مجموع در طی دو سال گذشته، ۳۱۲فقره سند املاک آموزش و پرورش استان اخذ شده است که با برنامه‌ریزی صورت گرفته تا سال ۱۴۰۰این فرآیند به سرانجام خواهد رسید.

مدیرکل آموزش و پرورش استان بیان کرد: آموزش و پرورش استان آذربایجان غربی در حوزه اخذ اسناد رتبه نخست کشور را کسب کرده است که مورد تقدیر وزارت متبوع نیز قرار گرفته است.

به اشتراک بگذارید :