3 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۲/۰۶ ۱۲:۲۳:۵۶
کد مطلب:  1162411
مدیرکل آموزش و پرورش و شهرستان‌های استان تهران:
اقدام خیر نیک اندیش در اهدای آلبوم سرود و حمایت از فعالیت‌های فرهنگی هنری

مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران گفت: خیر نیک اندیش شهرستان ری در اهدای آلبوم سرود امام زمان (عج) پیش قدم شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران؛ به مناسبت ولادت حضرت ولیعصر(عج) ، آلبوم سرود امام زمان (عج) توسط خیر محترم شهرستان ری به جامعه دانش‌آموزان و فرهنگیان اهدا شد.
 

محمد صیدلو درباره تولید این آلبوم گفت: از آنجایی که جشنواره استانی مصباح الهدی با محوریت سیره عملی و اخلاقی حضرت ولیعصر (عج) در سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹  برگزار می‌شود گفت: با توجه به اهمیت طرح مصباح الهدی در آشنایی دانش‌آموزان با سیره عملی و اخلاقی اهل بیت عصمت و طهارت (علیهم السلام) و توسعه و تعمیق فعالیت‌های دینی و مذهبی و همچنین درخواست و حمایت خیر محترم، برآن شدیم به تولید آلبوم سرود  برای ولادت حضرت ولیعصر(عج) اقدام کنیم.
 
صیدلو گفت: این آلبوم اهدایی خیر محترم برای ولادت حضرت ولیعصر(عج) می‌باشد، مدت زمانی که از ابتدای مراحل تولید و ضبط این آلبوم به طول انجامید نزدیک به پنج ماه بود تا سرانجام اولین قطعه زیبا برای ولادت حضرت ولیعصر(عج) و روز جهانی بسیج مستضعفین تولید شد.

وی ضمن دعوت از عموم خیرین و نیک‌اندیشان در راستای انجام فعالیت‌های دانش‌آموزی افزود: با پیوستن خیرین به این امر می‌توانند در انجام فعالیت‌های فرهنگی هنری هر چه بهتر به دانش‌آموزان عزیز یاری رسانند.
 
گفتنی است تصمیم بر این است در اولین فرصت در سال تحصیلی جدید با حضور خیرمحترم، مسئولین وزارتی و استانی در یکی از مدارس استان یکی از سرودهای این مجموعه رونمایی شود.

به اشتراک بگذارید :