22 ذیقعده 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۲/۰۶ ۰۸:۰۵:۰۰
کد مطلب:  1162359
معاون پرورشی و فرهنگی در آیین تکریم و معارفه مدیران کل آموزش‌ و پرورش ایلام؛
آموزش‌ و پرورش منشأ توسعه پایدار و تحولات بسیاری است

معاون پرورشی و فرهنگی وزیر آموزش ‌و پرورش گفت: آموزش‌ و پرورش منشأ توسعه پایدار و تحولات بسیاری است.

به گزارش مرکز اطلاع ‌رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش ‌و پرورش، علیرضا کاظمی در آیین تکریم و معارفه مدیران کل آموزش ‌و پرورش ایلام، گفت: آموزش‌ و پرورش منشأ توسعه پایدار و تحولات بسیاری است از این‌رو باید از فرهنگیان که جهادگران عرصه‌ی تعلیم و تربیت هستند پشتیبانی بیشتری شود.

وی در ادامه افزود: آموزش ‌و پرورش این روزها با توجه به شیوع ویروس کرونا روزهای سختی را داشته و پشت سرگذاشته است که البته با سرافرازی از این برهه هم در حال گذر است و جهاد وسیع آموزشی همکاران فرهنگی با حرکت جهشی برای استفاده از ظرفیت‌های فضای مجازی زمینه‌ی تحول‌های فراوانی بوده و خواهد بود.

معاون پرورشی و فرهنگی وزیر آموزش ‌و پرورش با اشاره به راه‌اندازی شبکه آموزش دانش آموزان، اظهار کرد: امروز آموزش ‌و پرورش با راه‌اندازی یک ابر پروژه در حوزه‌ فناوری اطلاعات در کشور به توفیق بزرگی دست ‌یافته است.

کاظمی با اشاره به سند تحول بنیادین آموزش ‌و پرورش گفت: آموزش‌ و پرورش در کنار عبور از این بحران‌های پیچیده کرونا، سند تحول را از فراروی خود دور نکرده است و برنامه‌های آن تدوین و ابلاغ خواهد شد و مهم‌تر از آن بسته‌های تحولی سند تحول بنیادین آموزش‌ و پرورش است که با جامعیت تمام و برنامه‌های نوآورانه در آینده‌ای نزدیک رونمایی خواهد شد.

در پایان معاون پرورشی و فرهنگی وزیر آموزش‌وپرورش از زحمات اسفندیار رستمزاد مدیرکل سابق آموزش‌وپرورش تشکر کرد.

به اشتراک بگذارید :