26 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۲/۰۶ ۱۰:۴۸:۰۲
کد مطلب:  1162268
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش :
آغاز ثبت نام کتب درسی دانش آموزان

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران از آغاز ثبت نام کتب درسی دانش آموزان در سامانه ثبت کتب درسی خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، یوسف بهارلو معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران با اشاره به فعال شدن سامانه ثبت سفارش کتب درسی دانش آموزان گفت :به منظور تسریع فرایند ثبت نام کتب درسی و جلوگیری از شیوع ویروس کرونا، اولیای دانش آموزان در صورت تمایل می توانند به شکل انفرادی  نسبت به ثبت نام فرزندان خود اقدام نمایند و در غیر این صورت  مدیران مدارس باید  بصورت گروهی دانش آموزان را در سامانه مربوط ثبت نام نمایند .

وی با تاکید بر هماهنگی و اطلاع رسانی لازم به مدارس برای اهتمام در ثبت سفارش کتب درسی دانش آموزان و توزیع صحیح آن ، اظهار داشت: با توجه به اینکه ثبت سفارش و توزیع کتب درسی دانش آموزان بر اساس اطلاعات موجود در سامانه سناد انجام می شود مدارس می بایست آخرین وضعیت اطلاعات شناسنامه ای و تحصیلی دانش آموزان را در سامانه سناد به روز رسانی و در اولین فرصت دانش آموزان را ثبت نام نمایند.

بهارلو با اشاره به اضافه شدن ثبت نام کتب درسی دوره اول متوسطه به فرایند ثبت نام توزیع کتب درسی در سال تحصیلی جدید تصریح کرد: تمهیدات لازم در جهت نگهداری و توزیع مطلوب کتب درسی صورت گرفته و ثبت سفارش کتب به صورت روزانه در سامانه مربوط رصد می گردد.

این مقام مسئول در پایان ضمن آرزوی موفقیت برای کلیه دانش آموزان عزیز ، خاطرنشان کرد: تمامی تلاش خود را در جهت آماده سازی و توزیع مناسب و به موقع کتب درسی در سال تحصیلی آینده به کار خواهیم بست.

 

به اشتراک بگذارید :