3 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۲/۰۶ ۰۷:۴۴:۴۲
کد مطلب:  1161905
معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران:
شبکه "شاد" یک افتخار ملی در شرایط بحران است

معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران با اشاره به اقدام بزرگ وزارت آموزش و پرورش در شرایط بحران گفت: شبکه "شاد" یک افتخار ملی در شرایط بحران است.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ، غلامرضا بختیاری معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران با اشاره به اینکه مدیران توانمند ، رهبران آموزشی موفقی می باشند ، گفت: یک راهبر آموزشی برای آنکه بتواند موفق عمل کند باید هم دارای نفوذ معنوی ، هم نفوذ ادبی و هم نفوذ آموزشی باشد تا بر مخاطب خود موثر عمل کند.

وی با تاکید بر اینکه در نظام تعلیم و تربیت ،ما با تفکر و اندیشه مواجه می باشیم ، اظهار داشت: انگیزه، اراده و اندیشه سه مولفه موثر در نفوذ آموزشی است که با تقویت آنها می توانیم به نتایج مثبتی دست یابیم.

بختیاری با اشاره به اینکه ما در آموزش و پرورش به مدیرانی نیازمند می باشیم که در عین دانایی ، توانمند و کاردان نیز باشند، تصریح کرد: تغییر در آموزش و پرورش اساسا کاری بسیار دشوار است چرا که باید با تحول در اندیشه همراه باشد .

این مقام مسئول در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به استقبال خوب دانش آموزان مقطع ابتدایی استان از شبکه اجتماعی دانش آموزان( شاد)، گفت: کار بزرگ ، منش بزرگ نیز می خواهد و نباید فراموش کنیم که شبکه شاد اگرچه در آغاز با کاستی هایی روبرو خواهد بود اما اتفاق بزرگی است که در شرایط بحرانی در کشور صورت گرفته است و قابل تقدیر است.

معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در پایان با تاکید بر اینکه ترس از ورود به تکنولوژی و عدم تسلط بر فناوری روز نباید مانع توسعه شبکه شاد گردد، خاطرنشان کرد: باید تلاش کنیم  تا این حرکت نوپا در مسیر درست حرکت کرده و به بلوغ لازم برسد.

به اشتراک بگذارید :