16 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۰ ۰۸:۲۵:۴۱
کد مطلب:  4uVWBcTt
مدیر آموزش و پرورش ورامین :
مدرسه سازی حرکتی است خدایی که باعث رشد توسعه کشور می شود

دهمین آیین تجلیل از خیرین مدرسه ساز ورامین با حضور خوانساری حضور فرماندار شهرستان ورامین ، جعفر نجفی مشاور مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ،مجید تاجیک مدیر آموزش و پرورش شهرستان ورامین ، پیروزان مدیر عامل مجمع خیرین مدرسه ساز آموزش وپرورش استان تهران،مدیران سه دوره تحصیلی ،خیرین نیک اندیش و تنی چند از مسئولین شهرستان و استان دهمین آئین جشنواره خیرین مدرسه ساز در محل هنل شایان شهرستان ورامین برگزار شد .

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل اموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ، مدیر آموزش و پرورش ورامین ضمن تقدیر از تلاش و همت خیرین مدرسه ساز شهرستان ورامین اظهار داشت :ما در آموزش و پرورش در سال جاری با کمک خیرین بزرگ 4 مدرسه افتتاح کرده ایم . و یک مدرسه نیز با کمک فرهنگیان و خیرین مدرسه ساز در حال آماده سازی است  .

وی افزود :تعلیم و تربیت بدون کمک خیرین گامی را از پیش نخواهد برد و اگر جامعه ای به آموزش و پرورش توجه داشته باشد آن جامعه موفق است.

تاجیک با تاکید بر اینکه ، معلم موتور محرکه آموزش و پرورش است و آموزش و پرورش در انسان سازی نقش بسزایی دارد، تصریح کرد : همانطوری که خدواند رحمان فرموده است : به واسطه اعمال نیکی که انسان انجام می دهد اجر آن چند برابر می شودخیرین مدرسه ساز نیز در نزد خداوند این چنین هستند و ما خدا را شکر می کنیم که چنین انسان های وارسته در کشورمان وجود دارد .

 مدیر آموزش وپرورش ورامین گفت : مدرسه سازی حرکتی است خدایی که باعث رشد توسعه کشور می شود وهمانطورکه مقام معظم رهبری فرموده اند تلاش در راه مدرسه سازی خود جهادی مقدس است .

 شایان ذکر است در پایان این مراسم از خیرین مدرسه ساز بااهدای لوح سپاس تجلیل به عمل آمد

 

 

به اشتراک بگذارید :