21 ذیقعده 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۲/۰۳ ۱۶:۵۵:۳۰
کد مطلب:  1160907
بهره مندی همه دانش آموزان از شبکه اموزش شاد اولویت آذربایجان غربی است

معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش آذربایجان غربی گفت: شبکه شاد یکی از محورهای مهمی است که لازم به توجه است همه دانش آموزان باید از اموزش بهره مند شوند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل آموزش و پرورش  آذربایجان غربی میرصادق جامعی روز چهارشنبه در ویدئو کنفرانس مشترک اعضای کارگروه آموزش استان با مناطق 24 گانه آموزشی اظهار داشت: عملکرد به روز مناطق استخراج شده و میزان مشارکت مناطق در حوزه مدیران و معلمان و مدارس و کلاس و دانش اموزان تحلیل مستمر می شود.

وی بیان کرد: لازم است تا مشارکت درشبکه اموزش در راستای افزایش دانش آموزان تحت پوشش بالا برود تا همه دانش اموزان استان از آموزش بهره مند شوند.

جامعی گفت: همراهی خانواده ها در حوزه ابتدایی از اهمیت ویژه برخوردار است و لازم است خانواده ها در دوره ابتدایی کودکان را همراهی کنند.

وی با بیان اینکه عوامل اجرایی مدرسه شامل مدیر و معاونان اموزشی و پرورشی هستند و معلم جزو عوامل اموزشی مدارس است گفت: طبق مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا مدارس استان تا اطلاع ثانوی تعطیل است و مدیر و معاونان اموزشی باید در مدارس باشند تا با استفاده از امکانات مدرسه با اولیا در تماس مستمر باشند.

جامعی افزود: حضور معلمان روستاهای کم جمعیت چندپایه در مدارس روستایی محروم عشایری صرفا به منظور توزیع بسته های آموزشی با رعایت فاصله گذاری اجتماعی در فضای باز مدرسه بین دانش آموزان می باشد. و معلم ها مکلفند هنگام توزیع بسته های آموزشی دانش آموزان این کلاس های محروم را در خصوص بسته های آموزشی توجیه نمایند.

به اشتراک بگذارید :