22 ذیقعده 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۲/۰۳ ۱۶:۴۶:۵۸
کد مطلب:  1160905
90 درصد از معلمان و مدیران آذربایجان غربی در شبکه شاد مشارکت دارند

معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش آذربایجان غربی گفت: 90 درصد از معلمان و مدیران استان در شبکه شاد مشارکت دارند و این استان در این زمینه وضعیت خوبی دارد.

مهین منافی روز چهارشنبه در ویدئو کنفرانس مشترک اعضای کارگروه آموزش استان با مناطق 24 گانه آموزشی افزود: توصیه می شود که روسا و معاونان آموزشی پروتکل های بهداشتی را رعایت کنند ومجوز بازگشایی مدارس و فعالیت آنها منوط به تصمیم وزارت بهداشت است.

وی اضافه کرد: در صورت توزیع پکهای آموزشی از طریق دهیاران ، مدیر آموزگاران، راهبران آموزشی با رعایت فاصله گذاری اجتماعی و پروتکل بهداشتی توزیع صورت پذیرد.

وی بیان کرد: مناطقی که درصد آمار مشارکت مدیران آن از 100 پایین است مقتضی است تا آخر وقت اداری 3 اردیبهشت امسال سعی و اهتمام کافی و وافی جهت پوشش دادن 100 درصدی را انجام دهند«ناحیه یک، 2، نقده، خوی، میاندواب، پلدشت، پیرانشهر» درصد بالای 90 درصد را در مشارکت مدیران احراز کردند.

منافی گفت: هرگونه تصمیمی درباره آزمونهای پایانی با صدور مجوز و سیاستگذاری دفتر وزارت مطبوع خواهد بود و قبل از اعلام دستور العمل از هرگونه توزیع و اقدام منطقه ای ممانعت به عمل اید .

وی اضافه کرد: کلیه روسا تا ساعت 19 روز پنجشنبه امار مقطع به مقطع و پایه به پایه جنسیت منطقه خود را که عضو یا عدم عضویت در شبکه شاد را دارند به معاونت متوسطه ارسال نمایند.

به اشتراک بگذارید :