28 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۲/۰۳ ۱۶:۴۸:۲۸
کد مطلب:  1160902
معاون سوادآموزی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران:
آموزش سواد آموزان عشایر شهرستان‌های استان تهران به خوبی در حال انجام است

معاون سوادآموزی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران عملکرد این معاونت را در آموزش سوادآموزان عشایر استان بسیار خوب ارزیابی کرد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران، رضا اصلانی گفت: با ارائه گزارشی از عملکرد این معاونت در سال گذشته، گفت: ۷۹۱ نفر از آموزش دهنده‌های حق التدریس استان مشمول آزمون استخدامی شده‌اند که در صورت  قبولی شرایط استخدامی آنها مهیا خواهد شد.

وی در ادامه از دیگر دستاوردهای مهم معاونت سواد‌آموزی در سال گذشته را پرداخت عمده بدهی‌های گذشته عنوان کرد و اظهار داشت: ۶۵۷ نفر در سطح تربیت مدرس استان آموزش دیده‌اند، همچنین بیش از ۲ هزار نفر نیز درخواست آموزش دارند که در حال مطالعه و برنامه‌ریزی برای ساماندهی این عزیزان هستیم.

اصلانی با اشاره به تهیه بانک اطلاعاتی از سوادآموزان اظهار داشت: در بخش آموزش سواداموزان عشایر ملارد و پاکدشت عملکرد خوبی راثبت کردیم.

وی یکی از اهداف این معاونت را تصدی‌گری بیشتر مدارس و مدیران در بخش سوادآموزی عنوان کرد و ابراز امیدواری کرد با توجه به اینکه مدیران مدارس امکان رصد بهتری از سوادآموزان را دارند بتوانیم در سال جاری از این پتانسیل بهتر بهره‌مند شویم.

به اشتراک بگذارید :