28 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۲/۰۳ ۱۳:۵۸:۰۴
کد مطلب:  1160867
معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران:
تکریم ارباب رجوع با در اختیار قرار دادن وسایل پیشگیری از انتشار ویروس و رعایت فاصله اجتماعی در ادارات آموزش و پرورش

معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران تکریم ارباب رجوع و رعایت فاصله اجتماعی را با در اختیار قرار دادن وسایل پیشگیری از انتشار ویروس را از اولویت های ادارات مناطق تابعه شهرستان های استان تهران عنوان کرد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران ، الهه حسن پور گفت: در جلسه ستاد کرونا که در استان تصویب شد، مقرر شد تا ماسک در اختیار  همه ارباب رجوعان که به ادارات مناطق مراجعه می‌کنند قرار داده شود تا با رعایت همه موازین و مقررات بهداشتی بتوانیم به فعالیت‌هایمان بپردازیم.

وی در ادامه با تأکید بر اصل رعایت فاصله اجتماعی در ادارات اظهار داشت: نظافت و تمیز نگه داشتن محیط کار همکاران اداری برعهده خودشان است چراکه در غیر این صورت، ممکن است زمینه انتشار ویروس توسط دیگران بوجود آید، همچنین همه حضور و غیاب ها باید به صورت لیستی انجام شود تا تماس همکاران با اشیا و وسایل عمومی در ادارات به حداقل برسد.

حسن پور  دورکاری را برای همکارانی که بیماری زمینه‌ای یا ریز فاکتور دارند و در معرض خطر هستند را از دیگر مصوبات جلسات استادی عنوان کرد که این افراد باید فعالیت خود را طبق پروتکل ای که تعریف شده است به صورت غیر حضوری انجام دهند.

به اشتراک بگذارید :