3 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۲/۰۲ ۱۰:۲۷:۱۶
کد مطلب:  1159716
معاونت پژوهش، برنامه‌ریزی و نیروی انسانی آموزش و پرورش شهرستان‌های تهران:
پوشش حداکثری شبکه‌ اجتماعی دانش آموزان در راستای جبران کمّیت آموزشی

معاون پژوهش، برنامه‌ریزی و نیروی انسانی آموزش و پرورش شهرستان‌های تهران، با اشاره به اجرا و راه‌اندازی شبکه‌ی اجتماعی دانش آموزان (شاد)، گفت: آموزش و پرورش به عنوان اصلی‌ترین متولی آموزش فرزندان، باید متناسب با سرعت تغییرات و نیاز جامعه به تکنولوژی آموزشی و کمک آموزشی در جهت ارتقاء کیفیت آموزش مجهز گردد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران، مهدی درخشانی معاون پژوهش، برنامه‌ریزی و نیروی انسانی آموزش و پرورش شهرستان‌های تهران، با اشاره به اجرا و راه‌اندازی شبکه اجتماعی دانش‌آموزان (شاد)، گفت: آموزش و پرورش بعنوان اصلی‌ترین متولی آموزش فرزندان، باید متناسب با سرعت تغییرات و نیاز جامعه به تکنولوژی آموزشی و کمک آموزشی در جهت ارتقاء کیفیت آموزش مجهز شود.

وی گفت: بروز شرایط بحرانی و شیوع ویروس کرونا، فرصت را برای ایجاد و تقویت بستر آموزش‌های مجازی در آموزش و پرورش را فراهم می‌آورد، که نوید‌بخش تغییرات بنیادین و نوین در این حوزه خواهد بود.

درخشانی با بیان استقبال فرهنگیان، دانش آموزان و اولیاء در استفاده از شبکه‌ی اجتماعی دانش آموزان اظهار داشت:  کارشناسان حوزه فناوری با نظارت و پیگیری فنی و هماهنگی با معاونت‌های آموزش ابتدایی و متوسطه استان، در جهت پوشش کیفی و کمی و بررسی مشکلات و نواقص سامانه تلاش می کنند.

وی تصریح کرد: موقعیت کنونی، سنگ محکی برای همه دست‌اندرکاران تعلیم و تربیت است که با اقدامات علمی و اصولی در جهت تغییر رویکرد آموزش همسو با جامعه جهانی گام بردارند.  

 

به اشتراک بگذارید :