0 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۲/۰۲ ۰۹:۲۰:۰۰
کد مطلب:  1159612
معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران خبر داد :
اختصاص اعتبار خرید تجهیزات هنرستانی به آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران

معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران از تخصیص اعتبار اداره کل نوسازی بابت خرید تجهیزات هنرستانی از تولیدات داخلی و کالاهای ایرانی به آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران، میررضا شفیع پور معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران در جمع معاونین و روسای ادارات آموزش و پرورش بیان کرد: با توجه به نامگذاری سال 1399 به "جهش تولید "و اختصاص بودجه به سازمان نوسازی کشور در سال جاری، بخشی نیز به تجهیز هنرستان های فنی و حرفه ای و کاردانش اداره آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران اختصاص یافت.

وی تصریح کرد: با توجه به بودجه‌ای که به استان تخصیص یافته صرفأ در جهت خرید و تجهیز هنرستان های فنی و حرفه ای و کاردانش از تولیدات و کالاهای ایرانیصرف خواهد شد وکه در حال برنامه ریزی برای تجهیز هنرستان‌های مذکور هستیم.

شفیع پور با اشاره به اینکه بیش از 30 درصد از فضاهای آموزشی کشور باید بازسازی شود و تجهیز آنها در دستور کارسازمان نوسازی و تجهیز مدارس قرار گرفته است، اظهار داشت: این استان با توجه به اعتبار تخصیص‌یافته از سازمان نوسازی در حال پیگیری و جمع آوری لیست‌های اقلام و تجهیزات ضروری هنرستان‌های فنی و حرفه‌ای و کاردانش با رعایت الویت‌ها از کالاهای ایرانی می‌باشد.

شایان ذکر است این استان با جمع‌آوری لیست تجهیزات ضروری در نظر دارد با توجه به شرایط خاص هنرستان‌های تابعه به خصوص هنرستان‌های حاشیه را با رعایت الویت‌ها تجهیز و تکمیل نماید.

به اشتراک بگذارید :