23 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۲/۰۱ ۱۴:۵۵:۱۹
کد مطلب:  1159050
بازدید مدیر کل آموزش و پرورش استان و مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری از روند آموزش های مجازی مدارس

مدیر کل آموزش و پرورش استان زنجان به همراه مدیر کل پدافند غیر عامل استانداری زنجان از روند آموزش و تدریس آنلاین در چند مدرسه بازدید به عمل آورد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان ابراهیم رفیعی مدیر کل آموزش و پرورش زنجان در این بازدید ضمن خدا قوت گویی و تقدیر و تشکر از زحمات نیروهای زحمت کش مدرسه نمونه بسیج، اظهار داشت: مدرسه نمونه بسیج اقدامات خوب و موثری در زمینه علمی و آموزشی به صورت مجازی انجام داده است.

رفیعی گفت: در ایام شیوع بیماری کرونا و تعطیلی مدارس، آموزش و پرورش استان زنجان بلافاصله وارد شد و علاوه بر آموزش های مجازی توسط همکاران پر تلاش، محتواهای مکمل به صورت ویدئو، تصویر، متن و ... تولید و به طور گسترده منتشر کرد تا شاهد تعطیلی آموزش نباشیم.

وی افزود: مدیران و معلمان استان زنجان در این ایام با دلسوزی تمام و روحیه جهادی فعالیت کردند و امروز آموزش ها از طریق شبکه شاد(شبکه آموزشی دانش آموزان) که اقدامی بی نظیر است دنبال و پیگیری می شود.

مدیر دستگاه تعلیم و تربیت استان هدف از این بازدید را تقدیر از زحمات و اقدامات همکاران این مدارس در خصوص آموزش های آنلاین عنوان کرد و افزود: به منظور توسعه و رونق فعالیت های مجازی در مدارس تحت پوشش موسسه رزمندگان زنجان از هیچ کمک مالی و معنوی دریغ نخواهیم کرد.

در ادامه مدیر موسسه علمی و آموزشی رزمندگان زنجان ضمن تقدیر و تشکر از حضور مدیر کل آموزش و پرورش استان در موسسه، گفت: حضور شما پشتیبان و انگیزه ای مضاعف برای همکاران ما در جهت پیشبرد اهداف خواهد بود.

 

به اشتراک بگذارید :