22 ذیقعده 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۱/۳۱ ۰۷:۵۵:۲۵
کد مطلب:  1157589
فعالیت های حوزه سوادآموزی بصورت برون سپاری توسط ۳۷ موسسه انجام می شود

معاون سوادآموزی آموزش و پرورش استان گفت: فعالیت های حوزه سوادآموزی بصورت برون سپاری با همکاری تعداد بالغ بر ۳۷ موسسه واجدالشرایط انجام می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آموزش و پروش استان، علی اکبر صمیمی با بیان این مطلب که فعالیت های سوادآموزی در قالب سه دوره سوادآموزی ، انتقال و تحکیم  در حال انجام است؛ اظهار داشت : فعالیت های سوادآموری استان بصورت برون سپاری و باتعداد بالغ بر ۳۷ موسسه واجدالشرایط انجام می شود.

معاون سوادآموزی استان با بیان اینکه طرح شتاب بخشی به سوادآموزی بزرگسالان در مناطق عشایری استان برای دومین سال برگزار می شود؛ گفت: بیسوادای در مناطق عشایر تا سال ۱۴۰۱ به صفر می رسد.

صمیمی در ادامه با اشاره به توانایی خواندن و نوشتن و روخوانی قرآن کریم، آشنایی با مهارت های اساسی زندگی ، ارتقای سطح آگاهی جامعه عشایری به عنوان اهداف کیفی این طرح گفت: مخاطبان طرح شتاب بخشی عشایر گروه سنی  ۶۰-۱۰ می باشد.

وی  در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به برگزار شدن آزمون استخدام آموزش دهندگان با مساعد شدن وضعیت کشور گفت: جزوات آزمون در سایت نهضت سوادآموزی بارگزاری شده اند.

این مقام مسئول از تولید ماسک در مراکز یادگیری محلی استان خبر داد و افزود: 54 مرکز یادگیری محلی در سطح استان در حال فعالیت در حوزه سوادآموزی و مهارت آموزی هستند.

به اشتراک بگذارید :