25 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۱/۲۷ ۱۱:۰۵:۰۰
کد مطلب:  1155510
برگزاری وبینار توجیهی فرایند ارزیابی شاخص های عمومی و اختصاصی سال98 حوزه معاونت پرورشی فرهنگی

وبینار توجیهی شاخص های عمومی و اختصاصی ارزیابی عملکرد پرورشی و فرهنگی در سال تحصیلی 99-1398 بصورت مشترک با حضور معاونین پرورشی و تربیت بدنی مناطق و رابطین ارزیابی استان و مناطق برگزار گردید و شاخص های بارگذاری شده در سامانه نظارت آسیب شناسی و تشریح شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران؛ در این وبینار سید مجتبی هاشمی معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، ضمن تشکر از عملکرد مناطق در سامانه نظارت به بررسی شاخص های پرورشی و فرهنگی  پرداخت و عنوان کرد این فرایند کار دشواری است و باید بصورت تیمی اداره گردد.
وی گفت: بخشی از کار در سطح مدارس انجام می گردد که طبیعتا به دشواری کار می افزاید. ارزیابی بین دستگاهی خارج از مجموعه ی وزارت آموزش و پرورش طرح ریزی گردیده است. برش شاخص ها ابتدا در سطح وزارت آموزش و پرورش، سپس در سطح استان، منطقه و مدرسه ایجاد می گردد. همه¬ ی دستگاه ها ملزم به انجام این مهم هستند و ما باید با پرداختن مطلوب به این قضیه معدل کاری خود را بالا ببریم. تعداد شاخص های پرورشی و فرهنگی در منطقه 94 شاخص و در سطح مدرسه 24 شاخص می باشد که به دشواری کار می افزاید. و تقاضای ما این است که به جد، به این موضوع پرداخته شود.
هاشمی همچنین به تعامل همکاران مناطق با کارشناسان معاونت پرورشی و فرهنگی متناظر در استان تاکید کرد .
در این وبینار رابطین ارزیابی شاخص های پرورشی و فرهنگی استان نیز نقطه نظرات خود را بیان نمودند و نهایتاً مقرر گردید همکاران محترم در سطح مناطق ضمن پیگیری دقیق با تعامل و ارتباط سازنده با استان اهتمام جدی در بارگذاری مستندات معمول نمایند .

 

به اشتراک بگذارید :