25 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۱/۲۶ ۱۱:۴۸:۲۶
کد مطلب:  1154801
معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران:
اجتماع یادگیری حرفه ای آموزگاران شهرستان های استان تهران در فضای مجازی

معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران از  اجتماع یادگیری حرفه ای آموزگاران شهرستان های استان تهران در فضای مجازی با بیش از 6 هزار نفر عضو خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل اموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، غلامرضا بختیاری معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران با اشاره به ضرورت  تقویت محتواهای آموزشی در فضای مجازی و پیام رسان های داخلی  گفت: معاونت آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران با بهره گیری از ظرفیت بالای معلمین در این استان تمامی تلاش خود را در جهت ارائه آموزش های لازم به دانش آموزان به کار خواهد بست .

وی افزود: در همین راستا مدیران و آموزگاران محترم پایه های اول تا ششم ابتدایی مناطق آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران با تعامل گروههای آموزشی و راهبران استانی و منطقه ای اقدام به تهیه محتوای مورد نیاز در پایه های مختلف تحصیلی در دوره ی ابتدایی نموده اند.

بختیاری با تاکید بر اینکه تبادل تجربیات و تولید محتوا های جدید آموزشی، در کیفیت بخشی در تدریس در فضای مجازی بسیار موثر است ، تصریح کرد: کلیه همکاران گرامی می توانند عضو کانال پایه ی تحصیلی مربوطه شده و از تجربیات و محتواهای تولید شده توسط همکاران محترم بهره مند گردند.

 

ایمای حرفه ای اول دبستان sapp.ir/ima1plc

 

ایمای حرفه ای دوم دبستان sapp.ir/ima2plc

 

ایمای حرفه ای سوم دبستان sapp.ir/ima3plc

 

ایمای حرفه ای چهارم دبستان sapp.ir/ima4plc

 

ایمای حرفه ای پنجم دبستان sapp.ir/ima5plc

 

ایمای حرفه ای ششم دبستان sapp.ir/ima6plc

 

 

به اشتراک بگذارید :