25 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۱/۲۶ ۱۱:۲۶:۱۳
کد مطلب:  1154774
معاون پژوهش ، برنامه‌ریزی و نیروی انسانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران:
فناوری اطلاعات زمینه ساز تسهیل و توسعه آموزش‌های مجازی است

معاون پژوهش ، برنامه‌ریزی و نیروی انسانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران از راه‌اندازی پنل نظرسنجی پیرامون آموزش‌های مجازی ویژه مدیران ، اولیاء و دانش‌آموزان در پورتال خبری استان خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران، مهدی درخشانی معاون پژوهش ، برنامه‌ریزی و نیروی انسانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران از راه‌اندازی پنل نظرسنجی پیرامون آموزش‌های مجازی ویژه مدیران، اولیاء و دانش‌آموزان در پورتال خبری استان خبر داد.

وی با اشاره به کاربرد روزافزون فناوری اطلاعات در دنیای امروز اظهار داشت: باید زیرساخت‌های لازم جهت ارائه خدمات به کاربران فراهم گردد تا بتوانند در شرایطی آسان به منابع مورد نظر دسترسی داشته باشند.

درخشانی با اشاره به  شرایط خاص کشور و شیوع بیماری کرونا تاکید کرد: با توجه به ضرورت تغییر رویکرد آموزش و پرورش به سمت آموزش‌‌های مجازی  و در جهت جبران ساعات آموزشی دانش آموزان  ، اداره فناوری اطلاعات اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران،، بستر لازم جهت ارائه این آموزش‌ها را فراهم نموده است.

این مقام مسئول تصریح کرد: در این راستا پنل نظرسنجی آموزش‌های مجازی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران در پورتال خبری طراحی و راه‌اندازی گردید.

به اشتراک بگذارید :