25 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۱/۲۵ ۱۸:۰۶:۵۷
کد مطلب:  1154249
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران :
ضرورت توجه به رویکردهای علمی و تقویت تکنولوژی های جدید

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران توجه ویژه به رویکردهای علمی و تقویت و تزریق تکنولوژی‌های جدید را در شرایط فعلی امری  ضروری دانست و افزود: نباید در زمان گذشته و نگاه های سنتی متوقف بمانیم.

 به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش و شهرستان‌های استان تهران یوسف بهارلو ،معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران با اشاره به اینکه بهار فصل تغییر و نو شدن است، امیدواری ، نشاط و ایجاد تغییرات را از جمله ویژگی‌های فصل بهار دانست و گفت: در در این روزها و شرایط خاص کنونی کشور باید با امید و نشاط به سمت تغییر و تحول حرکت کنیم.

وی با اشاره به اینکه جهان در حال تغییر است و اصل ثابت در جهان هستی نیز بر پایه همین تغییرات است ، اظهار داشت :در شرایط حاضر توجه به رویکردهای علمی و تقویت و تزریق تکنولوزی های جدید ، امری اجتناب ناپذیر می باشد .

بهارلو با تاکید بر ایجاد فضای خلاق و ایده پردازانه ،تصریح کرد: تلاش و کوشش بیشتر و مداومت و پیگیری دو اصل مهمی است که باید در دستور کار جدی مدیران قرار گیرد.

این مقام مسئول با اشاره به ضرورت مسئولیت پذیری در اموری که به ما سپرده شده است ، تاکید کرد: وقت گذاری ، خوب شنیدن ، دقت کردن و به موقع عمل نمودن هنر یک مدیر موفق است .

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، در پایان با تاکید بر حرکت به سمت دولت الکترونیک ، خاطرنشان کرد : در شرایط کنونی که به دلیل شیوع بیماری کرونا موظف به رعایت فاصله اجتماعی می باشیم ، فرصتی است مناسب در جهت توسعه دولت الکترونیک و استفاده بهینه از ظرفیت های آن و در این راستا باید بسترهای لازم را فراهم سازی کنیم.

به اشتراک بگذارید :